Şimdi Ara

ESKİŞEHİR HAKKINDA TECRÜBELİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, arkadaşlar ben Eskişehir Teknik Üniversitesini kazandım da şimdi Eskişehir de okuyan arkadaşlar varsa bir kaç konuda yardım almak istiyorum ve şimdiden cevap vericek yardımcı olucak tüm arkadaşlara çok teşekkürler, iyi günler..

1- Eskişehir/Tepebaşı ilçesinde internette bulamadım hiç çünkü bulduğum bir kaç tanede yurt da çok kötü yani o yüzden böyle biraz güzel ve iyi yurtlar varmı ? Tek kişilik odalarda kalmak istiyorum da fiyatları ne kadar oda hiç bir yerde yazmıyor. Sadece zorla 1 tane düzgün yurt buldum internetten oda Chackra diye zaten oda odunpazarı ilçesinde osmangazi üniversitesi için yani onun gibi güzel yurtlar varmı bilen varsa ismini söyleyebilir mi ?

2- Ben pazartesi Eskişehir de olucam yurt ayarlamak için ve 2 gün sürer en az 2-3 gece nerede kalabilirim diye düşünüyorum da Öğretmenevi pahalı sonra babam emekli polis polisevinde kalayım diyorum onunda yalnız kart felan birşeyler çıkarıyorsun herhalde o yok yanş genede gidip deneyecem şansımı 28 tl gecelik ucuz yani baya olmazsa Anadolu Üniversitesi konukevi orada kamu görevlileri kalıyor sadece ama misafirhanesi de ayrı olarak mesala itü de diğer üniversite öğrencileri de kalabiliyordu Anadolu da da öyle olur mu ücreti ile 2-3 gün kalabilir miyim bilen varsa hiçbiri olmaz ise öyle düzgün makul fiyatı kalabileceğim yerler varmı ?

3- Ankara üniversitesinde sabah9-10 gibi kayıtımı 1 saat bile sürmez sildiricem ardından tren ile Eskişehir e geçicem o gün akşam e-devletten kayıt yapılır dimi bir sorun olmaz ?

4- Şimdi okuyan arkadaşların tecrübesinden hitaben 24 eylülde okul açılıyor yani eylülün son haftası ama o hafta okulun eklesil haftası tam 5 gün yani koca hafta sizce boş olur mu mesala o hafta gitmesem internetten zaten derslerimi seçer hallederim sonra okula o ekle-sil haftası bittikten sonra 2.hafta 1 ekim pazartesi gidip başlasam nasıl olur sizce yani bir problem doğar mı ?

• eskişehirliyim anadolu üni ile espark arasında pek bi fark yok esparkın çevresinde çok yurt var o kısımlarda dolan ayrıca kuzenim tek kişilik odayı 5-6k arası bişeye tutmuştu geçen sene şuan nedir bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argosmo

eskişehirliyim anadolu üni ile espark arasında pek bi fark yok esparkın çevresinde çok yurt var o kısımlarda dolan ayrıca kuzenim tek kişilik odayı 5-6k arası bişeye tutmuştu geçen sene şuan nedir bilemiyorum
    Anladım, cevabın için teşekkürler..
  • ...............
  • .................
  • up
  • ............
  • ............
  • .............
  • Kayıt günü gittiğinde ana kapı etrafında istemediğin kadar yurt apart reklamı tanıtımı olacak rahat ol.
  • eskişehir de evler ucuz bence direkt eve çıkmayı düşün
  • troldoktor kullanıcısına yanıt
    Anadolu Üniversitesi yunusemre kampüsü girişi mi kanka yani ana kapı diye kast ettiğin yer burası mı ? Birde bu anadolunun misafirhanesin de ücreti ile 2-3 gün kalabilir miyim ?
  • Hz. Kağan H kullanıcısına yanıt
    Evet ana kapı Yunusemre kampüsü girişi.misafirhane hk bilgim yok
  • ............
  • ...................
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.