Şimdi Ara

Eskişehir'i bilenler yardım eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınava gireceğim yer hakkında soru işaretlerim var.
    anadolu üni. eskişehir myo.
    yunusemre kampüsü
    yunusemre kampüsü
    2.kat derslik .....

böyle yazıyor giriş belgesinde bu yunusemre kampüsü tek bina mı?bir de önünden tramvay geçen yer miydi orası?Nasıl ulaşabilirim.

• up up
  • qaucho26 Q kullanıcısına yanıt
    hocam kammpüs adı üstünde 50yi geçik bina vardır
    http://harita.anadolu.edu.tr/ buradan yunusemre kampüsünden kampüs haritasına tıklayın yukarıda yeşil bir saha olacak o sahanın sağında tekno park var teknoparkın sağında da eskişehir myo yer alıyor,zaten imleci binaların üstüne götürürseniz binaların adı yazacaktır.
    eskişehiri bilmiyorum ama kampüsün önünden metro geçmesi lazım fakat metroyla sizin sınava gireceğiniz bina arasında epey mesafe var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNSF -- 22 Haziran 2013; 17:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timon

http://harita.anadolu.edu.tr/ buradan yunusemre kampüsünden kampüs haritasına tıklayın yukarıda yeşil bir saha olacak o sahanın sağında tekno park var teknoparkın sağında da eskişehir myo yer alıyor,zaten imleci binaların üstüne götürürseniz binaların adı yazacaktır.
    eskişehiri bilmiyorum ama kampüsün önünden metro geçmesi lazım fakat metroyla sizin sınava gireceğiniz bina arasında epey mesafe var

Hocam o söylediğiniz yer Yunusemre MYO arkadaş Eskişehir MYO demiş. Ben üniversitede görevliye sordum farklıymış onlar. Ben de Yunusemre Kampüsü'nde Yunusemre MYO'da giriyorum arkadaşınki MYO sadece. Soran arkadaş kampüse girince yemekhaneyi sor, yemekhanenin yanında sanırım. Yine de kesin bilgi vermeyeyim. Ne saçma isimler koyuyorlar ya şu okullara.

• quote:

Orijinalden alıntı: latterrevo

quote:

Orijinalden alıntı: Timon

Hocam o söylediğiniz yer Yunusemre MYO arkadaş Eskişehir MYO demiş. Ben üniversitede görevliye sordum farklıymış onlar. Ben de Yunusemre Kampüsü'nde Yunusemre MYO'da giriyorum arkadaşınki MYO sadece. Soran arkadaş kampüse girince yemekhaneyi sor, yemekhanenin yanında sanırım. Yine de kesin bilgi vermeyeyim. Ne saçma isimler koyuyorlar ya şu okullara.

hocam ben şehrin de üniversitenin de yabancısıyım haritada benim dediğim yerde eskişehir meslek y.o. yazıyor ben ona göre söyledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.