Şimdi Ara

ev kullanıcısı için handi adsl modem??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ark.lar bi ev kullanıcısıyım bgn yaptım adasl sözleşmesini yrn da modem alcam ama sizce ne almalıyım.bazı modemlerde ahizeyi kaldırmak gerekiomuş bazıları pcyi kasıomuşş.hangisini alıım sizce? görüşü olan...

• Usb'li modemlerin pc yi kastığı söyleniyor eğer çok hızlı bir pc in yoksa ethernet destekli bir modem almanı öneririm ben bu yüzden zoom adsl X3 aldım sanada tavsiye ederim şuan adsl modemde zoom cdrw deki lg gibi hem ucuz hem çok fonksiyonlu bir marka ... gelgelelim ben ahizeyi kaldırman gereken bir modele rastlamadım belki çok eski modellerde böyle birşey sözkonusu olabilir ...
  • Bende şu anda ZyXEL Prestige 630 (USB) var (geçici olarak), birkaç güne kadar XOOM 5510 gelecek (bu da USB) ZyXEL'de hiçbir sorun görmedim. Bilgisayarım: P3-1000, 256 Ram. Kasılma filan yok. xoom 5510 gelsin bir de onu deneyeyim, onda da sorun olacağını sanmıyorum.
  • bende efficient speedstream 3060 PCI kullaniorum, 2 gundur bagliyim ve su ana kadar memnunum.
    bilgisayarım:p4-1.7, 256ram
  • ev kullanıcısı isen routerlı modem almana gerek yok... zoom 5110 işini görebilir... ben kullanıyorum memnunum...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by xander</i>
    <br />Usb'li modemlerin pc yi kastığı söyleniyor eğer çok hızlı bir pc in yoksa ethernet destekli bir modem almanı öneririm ben bu yüzden zoom adsl X3 aldım sanada tavsiye ederim şuan adsl modemde zoom cdrw deki lg gibi hem ucuz hem çok fonksiyonlu bir marka ... gelgelelim ben ahizeyi kaldırman gereken bir modele rastlamadım belki çok eski modellerde böyle birşey sözkonusu olabilir ...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

zyxel prestige 630 usb - 233mmx ,96mb ram,win98se
    ile kullanıyorum usb yi pci ek kart ile alıyorum herhangi bir kasılma sözkonusu değil.
  • usb modemlerın pc'yı kastıgını soyluyorlar ama en ufak bı sorun yok

zoom 5510 usb kullanıyorum kesınlıkle sorun yok....
  • walla bana fuardaki telekom görevlisi zyxel kullan çok iyi demişti.
  • Zyxel in fiyatlarından haberi olan var mı bu arada.
    Varsa bi yazsın lütfen
  • corecess 3112 kullanıyom, usb den bağlı kasılma ile alakası yok...
    74+ kdv ye aldım sakaryada...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Xenos</i>
    <br />usb modemlerın pc'yı kastıgını soyluyorlar ama en ufak bı sorun yok

zoom 5510 usb kullanıyorum kesınlıkle sorun yok....
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

dostum sen pII falan kullansaydın görürdün kasıyo mu kasmıyo mu ;)
  • MBS'den corecess 3112 USB al gitsin. 62$+KDV'ydi en son. tak kullun. valla dün akşam denedim canavar gibi.
  • Ben APACHE ADSL USB/Eth Router kullanıyorum zoom corecess zyxel gibi modemlerın gercekten bu modem yanında adı bile söylenmez modemin tek kusuru kurarken biraz zorluyor kurulumu USB yapmak kolay ama Eth baglantısını yapmak 98 de cok zor ben XP de Ethernet kartı ıle kullanıyorum alet bılgısayardan bagımsız calısıyor dıyebılırım USB baglarsan bılgısayarın kaynaklarını kullanıyor (dıger modemlerden daha az olduguna emınım) kısaca ben kasıcı bir durum sezinlediğim için eth kartı ile bagladım onun dısında modeme elektiriği verdiğin an eger vpı ve vcı ayarların dogru ise kesinlikle bağlısın. başka hiçbir ayar yapmana gerek kalmıyor. firewall ve router özellikleri çok iyi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.