Şimdi Ara

ev sinemasında bağlantı problemine çözüm!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung ht-ds490 ev sineması aldım.3lü ses/görüntü kablosuyla bağladığım zaman renk siyah beyaz çıkıyor fakat video çıkışından tek kabloyla bağladığım zaman herşey normal ama kalitesi daha düşük.Bir de tv nin sesini sistemden alamıyorum.AUX modundayken almam gerekiyo ama hangi bağlantı türüyle olcağını bulamadım.Bana şunu bağlamamda yardımcı olursanınz sewinirim.Şimdiden teşekkürler...

• s-video(Y/C) bağlantı yapmışsındır büyük ihtimalle ntsc; tv pal destekliyor. gerçi marka model bilmiyoruz ama... renk aldığın görüntü baseband(composito). tv.in ne marka; tip?
    samsung sette scart çıkışları olur scart to scart bağlantı yap veya tv.nin scartından RGB(component) girişlerine kaynaktan component çıkışı aktarıp mevcut en kaliteli görüntüyü aktarırsın.
  • tv vestel flat ekran bi modeli ama tam modeli bilmiyorum.dvdde de scart girişi yok,onun için compenentsı denicem.Peki tvnin sesini 5+1den almam mümknmü?2 tanesinden alabiliyorum ama 5den de alamıyorum.
  • biri yardım edebilirmi lütfen?
  • tvde kulaklık çıkışı varsa 5+1'e direkt bağlantı ile tv sesini sistemden alabilirsin.
  • evet kulaklık çıkışı war ama auxa bağlaynca sadece 2 tanesnden ses geliyor.aux girişinde left ve right olarak 2 giriş olduğundan.napmam lazım başka?
  • biliyorum samsung setleri valla bende sade video çıkışı var ordan televizyona güzel görüntü gidiyor ama ses çıkışı kendi hoparlörleri veriyor sesi televizyondaki sesi nası alacağını bilmiyorum
  • sen onu vidoe çıkışından bağlayacaksın başka yapacak bişeyde yok gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.