Şimdi Ara

evde oto amfisi için güç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SUNNY SNY-4C 07 ANFİ TEKNİK ÖZELLİKLER MAKSİMUM GÜÇ: 4x500 WATT YÜKSEKLİK : 60 mm GENİŞLİK : 237 mm DERİNLİK : 398 mm GENEL ÖZELLİKLER 2/4 KANAL YÜKSEK PERFORMANSLI ANFİ SINIF A/B MOFSET DEVRE PWM MOSFET GÜÇ KAYNAĞI FREKANS ARALIĞI 20 hz-20 khz THD 0.08% UZAKTAN BASS ARTTIRIM KONTROLÜ DEĞİŞKEN YÜKSEK/ALÇAK ÇAPRAZ KONTROL BASS ARTTIRIMI 45hz:0-12dB S/N ORANI 90 dB hem bas hem kolon baglanabilir Bu ürün imalatcı ve ithalatcı firmanın garanti kapsamı altındadır. Türkiyenİn her yerinde servisi vardır Garanti süresi 2 yıldır.
    Nasıldır ben en iyi ses benim olsun istemiyorum su an için
    ama gümgüm vurucak ufak bi sistem kuruyorum.
    Bunun yanında ne kullansam woofer olarak
    birde bunu 1 2 hafta evde kullanıcam
    bana bağlamayı kısaca anlatacak arkadas arıyorum.
    Güç cıkısını kasadan power suply den alıcam
    12 volt olarak.
    yada hazır kitler varmı
    ben devre yapmaktan anlamam
    yada trafo alsam olurmu uygun birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkez42 -- 29 Şubat 2008; 14:10:15 >

• Kasadan almak olmaz hem sistemi hem ampliyi besleyemezsiniz.
    Trafoyla felan da uğraşmaya hiç ama hiç gerek yok.
    1 woofer kullanacaksanız eğer,12V 18A besleme sistemi temin edebilirim size.[İsterseniz daha da fazlası]
    Ayrıca 2.el woofer da temin edebilirim.

Düşünürseniz PM atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 29 Şubat 2008; 19:11:56 >
  • bu işin ustası Diablo abimdir
  • kardeşim elinde fazla bilgisayar güç kaynağı varsa onun içini aç ve ankarta bağlanan 24 pinli soketi iptal et lehimlerinden sök ama yeşili sökme o power on ucu yeşil kalsın ucunu alıp eksi şaseye bağla sonra diğer cd rom harddisk için kullanılan sarı siyah kabloları ayır sarıların hepsini birleştir sonra siyahyaları birleştir al sana canavar gibi (wattına göre) 15 A 12 VOLT S.M.P.S li güç kaynağı sonra bağla 4x 50 watt çıkışlı bir araba teybine ortalığı salla anfide bağla rahat ol kesinlikle kaldırıyor.ben denedim bizzat canavar gibi olduu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.