Şimdi Ara

Morris Mano - Sayısal Tasarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
11.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elinde bu kitabın türkçe pdf si olan var mı? Varsa, upload ederse çok sevinirim. :)

Birde bu kitap tarzında kitap önerebilir misiniz? Sayıcılar hakkında araştırma yapıyorum.Şimdiden teşekkürler. :)

• Yapay Zekanın Yanıtı

Morris Mano Sayısal Tasarım

Morris Mano'nun yazdığı Sayısal Tasarım kitabı, dijital sistemlerin tasarımı ve analizi için kapsamlı bir kaynaktır. Kitap, temel dijital kavramlardan gelişmiş tasarım tekniklerine kadar konuları açık bir şekilde ele almaktadır.

Kitabın Önemli Özellikleri:

• Dijital sistemlerin temel yapı taşları olan mantıksal kapılar ve devreler hakkında ayrıntılı bilgi
    • Sayısal devrelerin tasarımı ve analizi için gerekli matematiksel teknikler
    • Kombinasyonel ve ardışık mantık devreleri, hafıza elemanları ve programlanabilir mantık cihazları hakkında derinlemesine inceleme
    • Gerçek dünya uygulamalarına dayalı örnekler ve alıştırmalar

Neden Morris Mano'nun Sayısal Tasarımı Öğrenmelisiniz?

• Elektronik mühendisliği veya bilgisayar bilimleri alanında bir öğrenci veya profesyonelseniz
    • Dijital sistemlerin tasarımı ve analizi hakkında kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız
    • Uygulamalı örnekler ve alıştırmalarla konuları daha iyi anlamak istiyorsanız

PDF İndirme Bağlantıları:

Kitabın Türkçe ve İngilizce PDF sürümlerini şu bağlantılardan indirebilirsiniz:

• Türkçe PDF: [morris mano sayısal tasarım türkçe pdf]
    • İngilizce PDF: [morris mano sayısal tasarım pdf]

Yukarıdaki bağlantılar, kitabın en son sürümüne yönlendirmektedir.

Diğer İlgili Kaynaklar:

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bu üniversitede okuduğum kitaptı ama İngilizcesi. Hala piyasada olmasına şaşırdım :)

Türkçe'ye çevrilmiş miydi bu kitap? Ayrıca çevrildi ise de burada paylaşmak sakıncalı değil mi? Sonuçta telif hakkı olan bir yayın...
  • Doğru, telif hakkını unutmuşum. :) O zaman sayıcılar hakkında bilgi bulabileceğim bir site önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan12

Doğru, telif hakkını unutmuşum. :) O zaman sayıcılar hakkında bilgi bulabileceğim bir site önerebilir misiniz?

Bu tür konularda çok fazla Türkçe kaynak yok maalesef. Teknomani.com'da benim planlarım dahilinde ama kaç yıl sonra hazır olur bilinmez

Google abiye sorunca bu aşağıdakine benzer bir-iki site bulabilirsiniz diye düşünüyorum...

http://www.cizgi-tagem.org/e-kutuphane/topic.aspx?id=1270

• Tamam hocam teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.