Şimdi Ara

eve cırcır böceği girdi klima havalandırma hattında 10gündür geceleri ötüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birader gece sabaha kadar ötüyor kabusum oldu nasıl kurtulucam ben bundan.ölmüyorda yakalanmıyorda bu nasıl bir eziyettir.vuruyorum 1 saniyelik susup tekrar başlıyor.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Eve Cırcır Böceği Girmesi: Bilmeniz Gerekenler

evinize cırcır böceğinin girmesi, çeşitli anlamlar taşıyabilir ancak genellikle uğurlu bir işaret olarak kabul edilir. Cırcır böcekleri, zenginlik ve refahın sembolü olarak görülür ve evinizde bir cırcır böceği varsa, bu size maddi kazançlar veya kişisel gelişim fırsatları getirebileceği anlamına gelebilir.

Cırcır böcekleri ayrıca şans ve iyi talih ile de ilişkilendirilir. Bir cırcır böceğinin size doğru ötmesi, yeni fırsatların veya olumlu değişikliklerin yolda olduğu anlamına gelebilir.

Ancak cırcır böcekleri aynı zamanda uğultulu sesleriyle de bilinir. Eğer cırcır böceği klima havalandırma hattınızda 10 gündür ötüyor ve geceleri uykunuzu kaçırıyorsa, bu durum rahatsız edici olabilir. Bu durumda, cırcır böceğini evinizden uzaklaştırmak için bazı adımlar atabilirsiniz.

Öncelikle, cırcır böceğinin klima havalandırma hattına nasıl girdiğini bulmanız gerekir. Delikleri veya çatlakları kontrol edin ve bunları kapatmak için macun veya bant kullanın.

Cırcır böceğini dışarı çıkarmak için, havalandırma hattına elektrikli süpürgenin ucunu sokmayı deneyebilirsiniz. Cırcır böceğini dışarı süpürmek için süpürgeyi birkaç kez açıp kapatın.

Eğer cırcır böceğini kendi kendinize çıkaramazsanız, profesyonel bir haşere kontrol şirketinden yardım istemeniz gerekebilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Oda senden rahatsız oluyordur
  • Belki oda dışarı çıkamadığı için ses çıkarıyordur...

Belki bu bir haykırıştır...

• Havalandırmaya zehir sık hocam.
  • cırcır olduğu için çıkamıyordur dışarıya
  • Cola Contains Caffeine kullanıcısına yanıt
    aklıma geldi ama işe yaramaz. merkezi klima var ve kocaman hava kanalları ile alçıpan tavan arasından hava merkezden bütün odalara yayılıyor. tüm evi dolaşıyo hava kanalı. bizim cırcırda oraya girdi. kocaman hava kanalları var odadan odaya geçen. benim oraya elimi sokmam bile imkansız tüm zehir tüpünü boşaltsam o bile dağılınca etkisini yitirir.
  • Havalandirmaya böcek ilaci püskürt.
  • Havalandirmaya tavuk sal. Bulur yer onu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.