Şimdi Ara

EVGA GTX 980 SC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVGA EU dan GTX 980 SC Referans almak istiyorum fakat vergisini nasıl hesaplayaağız?
    http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=04G-P4-2982-KR&family=GeForce%20900%20Series%20Family&uc=EUR
    ürün kaç TL geliyor söylerseniz sevinirim.

• ?
  • Yardım lütfen 980 den vergi alınıyor mu?
  • Hepsinden %17 vergi alınıyor ve o referans tasarım yanıyor ve cw'den geçilmiyor az daha ucuz olsun diye alıyorsan uzak dur derim...
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Ondan değil tasarımı çok hoş duruyor. Kaç derecede çalışıyor genelde? ASUS ROG Matrix alacaktım biraz ilgimi çekti referans tasarımı. %17 vergi Evga EU'dan da mı alınıyor? yani attığım linkteki ürün kaç TL geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet ÖZKAN -- 15 Şubat 2015; 17:55:58 >
  • Mehmet ÖZKAN M kullanıcısına yanıt
    Satın ala tıklayınca tümü gözükmüyormu ? konusu vardı şimdi tam bilmiyorum ama oraya bakıp hesaplayabilirsiniz...
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Satın ala çıklayınca sepete ekliyor ayrıca 111 euro kargo ekliyor üstüne vergi geliyor mu onu soruyorum.
  • @Nessarien yardım edersen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet ÖZKAN -- 15 Şubat 2015; 18:10:49 >
    daha ne eklesin 111 euro azmı
  • Asus ROG MATRİX alıp geçeceğim ya canım sıkıldı.
    Hocam Evganın son yaptığı bu "kazık" kargo ücretlerinden sonra , daha önce aynı siteden Gtx970 FTW+ , 970 FTW ve 700W güç kaynağı almış biri olarak söylüyorum. Alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Hepsinden %17 vergi alınıyor ve o referans tasarım yanıyor ve cw'den geçilmiyor az daha ucuz olsun diye alıyorsan uzak dur derim...

Amd kartlarla karistirdiniz herhalde.. Gtx980 referanslarda cw problemi r9 serisi kadar sik gorulmuyor ve fazla isinma problemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamb0fGod -- 15 Şubat 2015; 18:54:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lamb0fGod kullanıcısına yanıt
    Fanboy detected ben orada markaya mı yönelik hareket yaptım, referans tasarımlar herzaman daha fazla ısınır onu diyorum ve cw sorunu şuanda nvidiada daha çok, fanboyluğa lafım yok ama araştırıp etmeden laf yapanlara çok ayar oluyorum
  • 1889 tl'ye vatanda satiliyordu en son baktigimda 9 tane vardi birini ben kaptim bir bakin eger turkiyede varsa burdan alin

Edit: 6 adet varmis ellerinde buyrun linki

http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx980-superclock-acx-20-gddr5-4gb-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

Edit2: Vatandakinin cekirdek hizi senin istedigin modelden cok az da olsa yuksek. Daha ucuza biraz daha yuksek performans aliyorsun ustelik sogutmasi daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duos_X -- 17 Şubat 2015; 14:15:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.