Şimdi Ara

Evin Salonu İçin Tv Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumun tv bölümünü bayaadır takip edemediğim için uzak kaldım.
    Yeni evlendim, salonda izleme mesafem yaklaşık 6 metre o yüzden çok büyük olmayan 3d tvlerin pek keyif vereceğini sanmıyorum, büyüklere de şu an için param yetmiyor eksik çok

Tavsiye edebileceğiniz, 6 mt mesafede çok küçük kalmayacak 2000 TL yi biraz aşabileceğim, uygun tv önerilerinizi bekliyorum plazma lcd pek farketmez.

aklımda samsung c650 ver fakat 46 ve 52 inch arasında 2 kat fiyat farkı var değermi bilmiyorum. Genellikle sd, hd yayın ve bilgisayardan film seyredeceğim.
    Şimdiden teşekkürler.

• Bu arada 5-6 metre mesafe için ideal tv boyutu nedir acaba? Daha önce böyle bir konu vardı bulamadım.
  • LG LE8500 bende epeydir araştırıyorum bu tv de karar kıldım büyük ihtimal bunu alıcam sende bi araştır istersen.
  • teşekkürler onuda araştırıyım.
  • Eğer led tv düşünüyorsanız Toshiba sv 685 serisi veya Lg le serisi, plazma düşünürseniz panasonic, 3d tv düşünürseniz Lg lw serisi.
  • @mehmetferhat

katılıyorum aynen öyle bencede c 650 de istiyorsan teknosepet de 46c650 1.750 tl / 12 gibi bi rakamdı ama güvenilirliğini bilmiyorum ayrıca 6 mt mesafe için minumum 46-47 almalısın hatta mümkünse 55 '' ama o bütçeni bariz şekilde aşar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.