Şimdi Ara

Evkurdan iPhone 5 aldim kac gune onaylanir ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
4
Favori
8.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi telefon için 2 yıl borçlanmak aklı başındaki insanların işi değil

3 bine telefon alınca ödemeli atarsın artık
  • GM Discovery'nin 600 liradan satıldığı ülkede 2800 liraya i5 almak... Çok zekiymişsin amigo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NossJoe

Evkurdan iphone 5 aldim kartla alamadigim icin taksitli tek secenek evkur

Yarin eve gelcekler ablam kefil olucak

Buyuk ihtimal onaylanir cunku daha once s4 almistim annem kefildi ama kac gune onaylandi hatirlamiyorum

Yarin eve gelcekler iste kac gune onaylanir cihazi alirim bilen varsa yardimci olabilirmisiniz ?

Evkur gibi dolandırıcı bir firmadan 2800 TL'ye ip5 aldın

Daha geçen hafta batumdan arkadaşa 1300 TL ye aldık .

Öl olum sen yaşaman hata

Ondan sonra tüketiciler ağlıyor neden TR de dijital yüksek . Sende teknoloji yok ama bu tipten insan çok .

• git iptal et teslim almayın sonra pişman olursunuz sadece bir tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melancholy861 -- 8 Ekim 2013; 2:33:07 >
  • quote:

Herkes atıp tutmuş kazık yedin falan filan

Başka alabileceğim yer gösterin alayım

Alma. Almak gibi bir zorunluluğun mu var? 2800 tl az para mı? Hem de bir telefona
  • O gıflerı paylasana gece gece ıyı sovdum. Mobılız lan surda

• quote:

Önceki aldığım galaxy s4'ü sattım tatile gittim hayatımın hatasını yaptım.

Daha önce iphone 5 dahil her telefonu kullandım sonra keyfi sattım sonra pişman oldum ağlamam bu yüzden. Kimse zorlamıyor tabi al diye ama alacak kart yok ki ucuza alayım.

Önceki s4'ü annemle beraber aldık gittik imza attı annem benim üstüme aldım 2 gün beklemiştim galiba sonra ben gittim aldım elden.

Yarın 12-1 gibi gelir dediler ben evde olmayacağım sigortada işim var ablam kefil olacak zaten benim olmam şartmı acaba eve geldiklerinde.

16 gb beyaz aldım bu sefer bir aptallık yapıp satmayacağım telefonu (inşallah)

@Brent arkadaşımın dediği gibi 50 tl bile farkediyor. Aslında sabretsem 5 ay sonra turkcell den 5s alabiliyorum ama 200 tl ödetirler diye yemiyo biraz 50 tl bile farkediyor.

50 lira farkediyor diyorsun? Bir telefona 3000 lira veriyorsun? Silkelenip kendineze gelin ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Think Again

quote:

Önceki aldığım galaxy s4'ü sattım tatile gittim hayatımın hatasını yaptım.

Daha önce iphone 5 dahil her telefonu kullandım sonra keyfi sattım sonra pişman oldum ağlamam bu yüzden. Kimse zorlamıyor tabi al diye ama alacak kart yok ki ucuza alayım.

Önceki s4'ü annemle beraber aldık gittik imza attı annem benim üstüme aldım 2 gün beklemiştim galiba sonra ben gittim aldım elden.

Yarın 12-1 gibi gelir dediler ben evde olmayacağım sigortada işim var ablam kefil olacak zaten benim olmam şartmı acaba eve geldiklerinde.

16 gb beyaz aldım bu sefer bir aptallık yapıp satmayacağım telefonu (inşallah)

@Brent arkadaşımın dediği gibi 50 tl bile farkediyor. Aslında sabretsem 5 ay sonra turkcell den 5s alabiliyorum ama 200 tl ödetirler diye yemiyo biraz 50 tl bile farkediyor.

50 lira farkediyor diyorsun? Bir telefona 3000 lira veriyorsun? Silkelenip kendineze gelin ya...

Aylık ödemedenbahsediyorum

• Kefille 3bin liraya cep telefonu alınıyor. Hey gidi yurdum insanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brent

adamın kredi kartı yoksa, kredi kartı alıp market alışverişi yeme içmeye kadar kredi kartından geçinecek duruma gelmek istemiyorsa en önemlisi de taksit sayısı 24 hatta kimi zaman 36 lara kadar çıktığından aylık ödemelerin kredi kartının aylık ödemesinden daha az olmasından özet olarak alan kişinin aylık taksite ayırabilecek bu kadar parası imkanı olduğu için piyasanın üzerinde bir fiyatla ürünü ister istemez almak durumunda kalmaktadır.
    ya dışardan kredi kartıyla alır 2100/12 = 175 aylık taksit ama 175 ödemeye gücü yoksa haliyle külfetine katlanıp 3000/24= 125 tl evkuru tercih eder. aradaki 50 tl kimileri için önemli bir miktar sayılabiliyor ya da bankaların karalistesinde bulunduğundan kredi kartı olmayan tüketiciler mecburen bu tarz mağazaları terccih etmekte.

not: evkur savunucusu değilim, piyasada pahalı olduğunu bildiğim halde evkurdan yaklaşık 8000 liralık alışverişim vardır, çok şükür 1000 tl civarı kaldı o da bitsin zorda kalmadıkça kolay kolay bulaşmak istemem , param varsa gider nakite alırım param yoksa oturur yerimde sayarım kredi kartı denen illete de asla bulaşmam.

Bankanın kara listesine girmiş adam bir zahmet bu şekilde alışveriş yapmasın. Hala uslnmadığını üstüne üstlük gel bir de evkur beni kaşı demektir bu.

• Bi telefon için 2800 vermek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Bi telefon için 2 yıl borçlanmak aklı başındaki insanların işi değil

Platinium paket kullanıyorum o konuda sıkıntı yok

Sanki fakirim iphone 5 aldım nasıl ödeyeceğim diye konu açtım

Kaç güne onaylanır gider cihazı alırım diye konu açtım

85 tl fatura ödüyorum kk olsa 5s alırdım hatta evkurda olsa yine alırdım konuyu idrak edemeyen arkadaşlar idrak edemedikleri şekilde yorum atmış klasik konu dışı işte

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Bi telefon için 2 yıl borçlanmak aklı başındaki insanların işi değil

Platinium paket kullanıyorum o konuda sıkıntı yok

Sanki fakirim iphone 5 aldım nasıl ödeyeceğim diye konu açtım

Kaç güne onaylanır gider cihazı alırım diye konu açtım

85 tl fatura ödüyorum kk olsa 5s alırdım hatta evkurda olsa yine alırdım konuyu idrak edemeyen arkadaşlar idrak edemedikleri şekilde yorum atmış klasik konu dışı işte

4 güne alırsın telefonu

hayırlı olsun gelene geçene veriyorlar merak etme seneti

• Bende eskiden nokia 5800xm ciktiktan bir sure sonra fiyati dusunce yani telefoncularda 459tl idi sanirim uygun gelmisti babamla konustum boyle boyle diye sonra gittik evkur'a 459 tl oldu sana 800tl ben sasirdim baya kendi kendime dedim acaba fiyatlarimi karistirdim sonra dedim yazik adama tabi ufaktim o zamanlar baba bosver dedim ama yok illa alacak oda tabi istekli gordu beni bende palavradan bosver diyordum simdi dusundugumde gercekten insanlari saf yerine koyuyorlar oradan bir cok alisverisimiz oldu ancak artik urun almiyoruz babam kredikarti kullanmaya basladi sirf bu yuzden yani kredi kartina son derece karsi olan biriydi kendisi birde sloganlari var " Evkur evinizi kurar " diye. Aslinda o soyle olmali " Evkur evinizi yıkar "...

• madem 50 tl ile içeri göçüyorsun ne işin var o telefonla ya la
  • daha 2 hafta önce 2000 tl ye 5s sattım hemde 4 tane...
  • neyse bunlar bize ibret oluyor işte 2800 2 tane s4 sfıır alırım.
  • kardeş Allah akıl fikir versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sSPAM.

quote:

Orijinalden alıntı: Brent

adamın kredi kartı yoksa, kredi kartı alıp market alışverişi yeme içmeye kadar kredi kartından geçinecek duruma gelmek istemiyorsa en önemlisi de taksit sayısı 24 hatta kimi zaman 36 lara kadar çıktığından aylık ödemelerin kredi kartının aylık ödemesinden daha az olmasından özet olarak alan kişinin aylık taksite ayırabilecek bu kadar parası imkanı olduğu için piyasanın üzerinde bir fiyatla ürünü ister istemez almak durumunda kalmaktadır.
    ya dışardan kredi kartıyla alır 2100/12 = 175 aylık taksit ama 175 ödemeye gücü yoksa haliyle külfetine katlanıp 3000/24= 125 tl evkuru tercih eder. aradaki 50 tl kimileri için önemli bir miktar sayılabiliyor ya da bankaların karalistesinde bulunduğundan kredi kartı olmayan tüketiciler mecburen bu tarz mağazaları terccih etmekte.

not: evkur savunucusu değilim, piyasada pahalı olduğunu bildiğim halde evkurdan yaklaşık 8000 liralık alışverişim vardır, çok şükür 1000 tl civarı kaldı o da bitsin zorda kalmadıkça kolay kolay bulaşmak istemem , param varsa gider nakite alırım param yoksa oturur yerimde sayarım kredi kartı denen illete de asla bulaşmam.

Bankanın kara listesine girmiş adam bir zahmet bu şekilde alışveriş yapmasın. Hala uslnmadığını üstüne üstlük gel bir de evkur beni kaşı demektir bu.

bu durum sadece bankanın kara listesinde olana değil düşük geliri nedeniyle veya başka bir sebeple kredi kartı alamayan içinde geçerli diyecem ama nerde bankalar çatur çutur asgari ücret alana kart dağıtıyor

• Dusuk gelirli adamda bir zahmet 2800 liraya telefon almasin. 500 850 civariba gayet guzel telefonlar var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.