Şimdi Ara

External HDD ve Xbox 360

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dün bir oyunu DVD ye yazmaya çalıştm ama malesef DVD mefta oldu okumadı DvD yi makina(sanıyorum laptopta yazdım bundan kaynaklandı). Bir external HDD ye atsam oyunu onu Xbox 360 a bağlayıp oynayabilir miyim? Ne gibi sorunlar karşıma çıkabilir? Ayrıca oyunu Xbox 360 HDD sine atabilir miyim ordan? Zor yerden sordum bu sefer

• O kadar kolay olur muydu sence? Bunca insan boşunamı dvd alıp onlara yazıyor.Öyle olsa 320lik sata disk 120 lira.Alır bütün oyunları ona atarlar
  • Tamam kızma pardon soru sordum sadece
  • senin istedigin sekilde yapılması gercekten cok guzel b fikir aslında ama bunu yapmaya calısan bi cok insan var ben bile denedim harddiski actım pcye bagladım ama muzikl resim oyun saveleri ve oyunların ikonlarını degiştirebiliyorsun ben bunca zahmete girip bunu denedim ama cok pişmanım hiç b işe yaramadım ama cok ince b fikir edindim eger muzik resim ve demo oyunlarınızı yazmak istemıyorsanız 4 lehim atarak sekil bozuklugu sorun edilmeden kullanabilirsiniz direk pcye baglı b sekilde isterseniz canınınız istedigi zaman baglamak sartıylada kullanilabilir.tek yapmak gereken sata coklayacı bu yetiyor bide elin lehim tutabiliyorsa sorun yok ama inan hiç b işe yaramıyor o yuzden elitelerdeki 120gb hd nasıl dolcak bilmıyorum ki ben daha 20gb dolduramadım
  • Aslında benim söylediğim şekilde sadece demolar olur sanırsam başka bişey olmaz External ı DVD gibi kullanırm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sarifirfir

Tamam kızma pardon soru sordum sadece

yok kızmadım
  • Senin bahsettiğin olaydan önce, aletin kendi HDD'sine oyun atarak çalıştırmak mümkün olurdu ki maalesef böyle birşey henüz mümkün değil. Sadece FW ile de pek mümkün olacağa benzemiyor. Daha çok çalışılması gerek böyle bir özelliğin mümkün olabilmesi için. Bu yüzden, bence sen kendine external DVD yazıcı falan al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.