Şimdi Ara

extreme giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son update i de yapmama rağmen can not resolve host name hatasını alıyorum ve oyuna giremiyorum aynı hatayı alıp cözebilen varsa nasıl yaptıgını yazabilir mi? sp2 y le alakası yok çünkü bende sp1 var

• nekadar surdu son update?
  • 2 saat kadar sürdü ama siteye bi göz attım orda da patch in 1.3 versionunu gördüm onuda indirdim tam yükleyecekken serverların c1 ve c2 oldugunu ama c3 olmadıgını farkettim bunuda yukleyecekmiyiz yükleyeceksek hangisini seçicez.
  • update te bütün dosyaların inip inmediğine dikkat et ben indirirken bazılarını atladığını gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tRkRAL -- 23 Eylül 2005, 18:23:11 >
  • bence o yarıda bazen update fail diyo da sen yeniden baslattıgın zaman o atladıklarını update ettigi icin es geçiyo ama sorun o deil can not resolve hostname bide 1.3 patchini yukledin mi sen yukldiysen update ederken c1 ve c2 vardı yani c3 yoktu hangisini sececez kotu bi soru kabul ediyorum yani yukleyecez mi yuklemeyecez mi
  • c3 yoksa yüklemiyceksin herhalde çünkü sende c3 olduğu için orda olmayabilir tabi benimde bi bilgim yok bide sitede "Also, we will be releasing a c4 mesh version within a few days." c4 le ilgili amane diyo anlamadım sen söler misin ?
  • Birkac gun çerisinde biz c4 un ag versiyonunu bırkamış olcaz gibi bi cumle bu nedemek istemiş anlmadım valla?
  • Extreme C4'e geçiyo. Bu arada bende oyuna giremedim forumlardan okuduğum kadarıyla şöyle bişi yaptım.
    Lineage 2'yi sildim
    Program files'tan içindeki Lineage 2 klasörünüde sildim
    Tekrar yükledim
    Sitede 1.3 Patchini indirdim
    Update ettim
    Çalıştı. Bu arada Extreme mükkemmel olucak şu son patchten sonra. Dusk dawn olaylarıda geliyo. Yeni armorlarda var ohhh mis falla
  • senin dediğin update i bende uyguluyorum fakat atlıyo her seferinde iconu işaretlemiyo sonra da girmekte hata veriyo
  • amma çok sorun yaşiyorsunuz yaw :) bu kadar pacth geldi ben daha bi kere bile silmeden çaliştiriyorum hatta ayni client ile kaç kere server değiştirdim autoupdate herseferinde sorunsuz güncelleyebildi.
    şu anda geçiş aşamasında ben geçiş gününde 400mb üzerinde dl yapmama rağmen tüm ftp ler indiği için gerisini getiremedim (600mb civari tamami)
    şu anda girildiğinde "s grade" itemler dokusuz olarak gözüküyor, sadece ara bir update de silahlarin dokuları geldi, yakinda siteye bir rar linki olarak tüm dosyalar koyulacak (tahminen 300mb civari bir rar olucak bu).
    yinede server a sorunsuz olarak bağlana bilirsiniz.
    gerekli olan şeyler;
    orj l2 c3 client, l2x in son vers pacth i
    bu kadar. Clienti kuruyorsunuz, çektiğiniz pacth ide üzerine kuruyorsunuz, otoupdate i çalıştırıyorsunuz, update işlermi tamamen bittiğinde "play l2x" den oyunu çalıştırıyorsunuz.

• Abi sen heralde şöle bi sorun almadın bana bişeyler anlatmışsın ama ben hangi yöntemi kullandıysam hep su hatayı gördüm aşağıda resmi var bu sorunun çözümünü bulabilen varsa bi anlatsın sizinkiler sorun falan deil zaten ben hataya hata demem hata en az sekiz satır olmayınca

• valla arkadasım bizde şöle bi durum var bartz serverindayim l2.hsclan.com
    bu servera girebilmek için pachlerin yanı sıra
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc bu yoldaki host dosyasini notpad de açip en altina 70.86.118.2 L2authd.lineage2.com bu komutu eklememiz gerekiyo yoksa giriş yapamıyorus belki aynı sorun vardır sende bi araştır istersen bu benim server için geçerli tabi şu yani :D 70.86.118.2 L2authd.lineage2.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.