Şimdi Ara

Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
54.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grip 2011 kalemleri bende de var 2-3 ay önce açık mavisini almıştım. Geçen hafta da yeni çıkan petrol yeşilini aldım. Bir de gümüş renkli tükenmezi var. Bu kalemler harika , zaten Faber - Castell hayranıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sami Ertaga -- 19 Kasım 2014; 22:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sami Ertaga

Grip 2011 kalemleri bende de var 2-3 ay önce açık mavisini almıştım. Geçen hafta da yeni çıkan petrol yeşilini aldım. Bir de gümüş renkli tükenmezi var. Bu kalemler harika , zaten Faber - Castell hayranıyım.
    Bir de şimdi aklıma geldi, çocuğun okulunda sınıfta bir arkadaşında aynı kalemin siyahı var ve etiketinde GRIP 2012 yazıyor. Faber -Castell'in bu kaleminin 2012 diye bir serisi yok. Acaba sahtelerinde mi 2012 yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAW HEHE

benim anlamadığım niye buzlusu 25 tl buzsuzu 20 tl hacı

bence aynı işi görer

Yeni çıkan canlı renkler serisi daha pahalı. Kullanılan hammadde veya boyadan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAW HEHE

benim anlamadığım niye buzlusu 25 tl buzsuzu 20 tl hacı

bence aynı işi görer

İşte benimkiler.
     Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte?

• Sami Ertaga kullanıcısına yanıt
    Eskişehirde Sevgi yolu Avm de hologramlı yeni serileri 14.90 tl ye satılıyor Siyah gri ve açık mavi var
  • Sami Ertaga kullanıcısına yanıt
    ya abicim merhaba bak şimdi bende plastik grip kullanıyom demirde arkasında çizik yok ama seninki gibi plastik griplerde bendede aynısı var birleştirirken yani kaynatırken çizik oluşyo NORMAL BİŞE
  • bende de var bir tane 6 senelik tum sinavlara onla girmistim ama artik kursun kalem kullaniyorum en rahati :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

bende de var bir tane 6 senelik tum sinavlara onla girmistim ama artik kursun kalem kullaniyorum en rahati :)
    Teşekkürler.
  • Gencler ben de grip aldim uc kismindaki metal ucu basarken öne gidip geliyor sizde varmi boyle orjinal 30tl verdim holagramli daha 1hafta olfu pff ya
  • BURNENEMY B kullanıcısına yanıt
    Bende de var 2 tane. 1 tanesi 4 senelik falan digerini daha yeni aldim. Ikisinde de dedigin durum mevcut. Eski olan biraz daha fazla geri geliyor.
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    ikiside orijinal saçmalamayın kırtasiyemiz var .
    Soldaki ilk çıkan kasa eski tip normal siyah , Sağdaki yeni çıkan kasa buzlu siyah diye geçiyo sağdaki daha hoş görünür , parlamaz diğeri gibi .
    soldakini 18 , sağdakini 2-3 lira pahalı alman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnkaraYolcusu

ikiside orijinal saçmalamayın kırtasiyemiz var .
    Soldaki ilk çıkan kasa eski tip normal siyah , Sağdaki yeni çıkan kasa buzlu siyah diye geçiyo sağdaki daha hoş görünür , parlamaz diğeri gibi .
    soldakini 18 , sağdakini 2-3 lira pahalı alman lazım.
    bu kalemlerde 30 lira olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident Of Poseidon

bu kalemlerde 30 lira olmuş.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben anlarım ama size de bir tüyo vereyim. Öncelikle kalemi sallayın eğer ses gelirse sahtedir. Gelmezse eğer üstündeki plastik parçalarına yandan bakın. Gerçeğinde o plastik parçalar içeri sabittir yapıştırılmaz. Ayrıca yamuk yumuk bir şey de varsa kalemde ki faber hiçbir zaman bunu yapmaz yapsa da satışa sunmaz. Gerçeğinin barkodunda son rakamın 4 veya 3 olması lazım. Son olarak arka kapağını açınca arka bölmeyi açabilmeniz gerekmektedir. (Bunların hepsinin bir arada olması gereklidir)

Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte? Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte?

• quote:

Orijinalden alıntı: mfurkanatac

arkadaşlar ben anlarım ama size de bir tüyo vereyim. Öncelikle kalemi sallayın eğer ses gelirse sahtedir. Gelmezse eğer üstündeki plastik parçalarına yandan bakın. Gerçeğinde o plastik parçalar içeri sabittir yapıştırılmaz. Ayrıca yamuk yumuk bir şey de varsa kalemde ki faber hiçbir zaman bunu yapmaz yapsa da satışa sunmaz. Gerçeğinin barkodunda son rakamın 4 veya 3 olması lazım. Son olarak arka kapağını açınca arka bölmeyi açabilmeniz gerekmektedir. (Bunların hepsinin bir arada olması gereklidir)

Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte? Faber Castell Grip 2011 Hangisi Sahte?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar d&r bize gözdağı veriyor bizim oradaki kırtasiyede 20 tl hala

• quote:

arkadaşlar d&r bize gözdağı veriyor bizim oradaki kırtasiyede 20 tl hala

Alıntıları Göster
    her ikisi de sahte ayrıca parlak olduğu gerekçesi ışığın sağdan gelmesiyle ilgili olabilir mi acaba ?
  • quote:

her ikisi de sahte ayrıca parlak olduğu gerekçesi ışığın sağdan gelmesiyle ilgili olabilir mi acaba ?

Alıntıları Göster
    bende 3 tane var ve çok memnunum fabere 10 üzerinden sonsuz
  • soldan diyecektim pardon çünkü gölgelere bakarsanız neden parlak olduğunu anlayacaksınız
  • quote:

soldan diyecektim pardon çünkü gölgelere bakarsanız neden parlak olduğunu anlayacaksınız
    rotring de faber de iyi ama bütün kalemlerde yay olmalı olmazsa unut o kalemi artık. rotringde 0,35 çıktı belki duyanınız olmuştur ben artık çok kullanıyorum o kalemleri
  • quote:

rotring de faber de iyi ama bütün kalemlerde yay olmalı olmazsa unut o kalemi artık. rotringde 0,35 çıktı belki duyanınız olmuştur ben artık çok kullanıyorum o kalemleri

Alıntıları Göster
    50 kuruşa bi kalem aldıydım 3 yıldır kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mind of a madman

50 kuruşa bi kalem aldıydım 3 yıldır kullanıyorum

Alıntıları Göster
    izmir akm karşısında işportacıdan 4 liraya almıştım,hiç bi kusurunu görmedim sahtesinin adamı bidaha bulsam 2-3 tane daha farklı renk alıcam.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.