Şimdi Ara

[facT] BF4 TURK clan olarak biz de takım arkadaşları arıyoruz. TS sunucumuz da hazır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. biz de sunucumuzu yeni açtık zaten belirtmiştim.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/73a8e1e5-b147-4d01-a359-a118aa5427d0/facT-Clan-Server-TURK/

ts3.factclan.com şifre : 23339

bf4 için herkese kapımız açık. 20 tane türk sunucusu olmasına rağmen sadece 2 3 tanesi dolabiliyor. bir tanesi de biziz. genellikle akşamları zaten. keyifli bir oyun için herkesi bekliyoruz. herhangi bir sınırlamamız kesinlikle yok. kaç yaşında olursanız olur. katılımınız yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojannn -- 6 Aralık 2013; 14:04:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

merhaba arkadaşlar. biz de sunucumuzu yeni açtık zaten belirtmiştim.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/73a8e1e5-b147-4d01-a359-a118aa5427d0/facT-Clan-Server-TURK/

ts3.factclan.com şifre : 23339

bf4 için herkese kapımız açık. 20 tane türk sunucusu olmasına rağmen sadece 2 3 tanesi dolabiliyor. bir tanesi de biziz. genellikle akşamları zaten. keyifli bir oyun için herkesi bekliyoruz. herhangi bir sınırlamamız kesinlikle yok. kaç yaşında olursanız olur. katılımınız yeterlidir.

Hayırlı olsun keyifli oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• klana girince ne oluyor onu anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

klana girince ne oluyor onu anlamıyorum

biz illa klana gelsin demiyoruz. bizimle oynaması da yeterli. klandan olursa da maç olacağı zaman irtibata geçeriz. yani klan olunca bu oluyor :)
  • favorilere aldım ama hep boş gözüküyor yeterince dolmuyor serverlar
  • selamlar herkese trojann kardesım bızde grup olrak clan kurduk bızde genellıkle akşamları maç yapıyoruz ıstersenız sızın clanla bı maç yapmak ısterız tabı ıstersenız psn CESURYUREK-TR SAYGILAR
  • Bi ara bende takılıyordum Battlefield 3 zamanları , şimdi Rıfat abi felan var diye hatırlıyorum (Lose Your Self) , güzel sağlam bir ortama sahipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perforan

favorilere aldım ama hep boş gözüküyor yeterince dolmuyor serverlar

ne yazık ki sunucumuz kapandı gerekli destek olmadığı için. tr de serverlar yavaş yavaş kapanıyor. veya alman lokasyona geçiyor. sonuçta bu sunucular için para ödüyorsunuz. kingstonun sponsor olduğu sunucular kaldı biraz.

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

selamlar herkese trojann kardesım bızde grup olrak clan kurduk bızde genellıkle akşamları maç yapıyoruz ıstersenız sızın clanla bı maç yapmak ısterız tabı ıstersenız psn CESURYUREK-TR SAYGILAR

konuşalım arada maçlar yaparız eğleniyoruz sonuçta tek sıkıntımız sunucunun kapanmış olması.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.