Şimdi Ara

factory unlocked iphone 4s 3G baglanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar selam, aslinda iphone 4 uzerinden sormak istiyorum muhtemelen 4s icinde ayni olur: factory unlocked olarak amerikadan alinmis iphone4 ler turkiyeden internete 3g'den mi yoksa edge uzerinden mi baglaniyor.
    saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zua_ -- 9 Ekim 2011; 8:47:06 >

• hem 3g hem edge .. isterseniz wi-fi bile kullanabilirsiniz.. ciddiyim :)
  • Super :))
  • sorumun sebebi suydu tmobile operatoruyle ile kullanilan factory unlocked iphone 4 ler sadece edge uzerinden baglanabiliyor internete, 3g desteklenmiyor. apple'in anasayfasinda hem 4 hemde 4s icin cdma operatorler tarafindan desteklenmedigi sadece gsm operatorleri tarafindan desteklendigi soyleniyor. oyuzden emin olmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zua_ -- 9 Ekim 2011; 4:13:17 >
  • buarada dalga konusu olabilecek herhangi bisey goremiyorum ortada
  • T-Mobile'ın 3G çalışma frekansları AT&T ve diğer operatörlerin kullandığı frekanslardan farklı olduğu için yalnızca EDGE çalışıyor. Malesef kısa bir süreliğine T-Mobile kullanıyorum ve işkence gibi geliyor EDGE ile iPhone kullanmak. İnşallah kısa zaman içinde AT&T hat alacağım.

Türkiye'de şebekelerin 3G frekansları AT&T gibi (yani standart) olduğu için herhangi bir sorun yaşanmamakta. Normal HSDPA 3G hızlarıyla sorunsuz çalışacaktır Türkiye'de HSPA+ yaygınlaşınca o da çalışacaktır herhangi bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

T-Mobile'ın 3G çalışma frekansları AT&T ve diğer operatörlerin kullandığı frekanslardan farklı olduğu için yalnızca EDGE çalışıyor. Malesef kısa bir süreliğine T-Mobile kullanıyorum ve işkence gibi geliyor EDGE ile iPhone kullanmak. İnşallah kısa zaman içinde AT&T hat alacağım.

Türkiye'de şebekelerin 3G frekansları AT&T gibi (yani standart) olduğu için herhangi bir sorun yaşanmamakta. Normal HSDPA 3G hızlarıyla sorunsuz çalışacaktır Türkiye'de HSPA+ yaygınlaşınca o da çalışacaktır herhangi bir sorun yok

aciklayici cevabiniz icin tesekkurler

• Kasımda iPhone 4S'in F.U'ed satışları bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson Les Paul -- 9 Ekim 2011; 9:54:04 >
  • Kasim ayinda hangi gun olacagi belli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercury82 -- 9 Ekim 2011; 10:04:42 >
  • Artık ABDde sim kilitli satilmiyo mu
  • Bahsettiginiz sorun tmobile'a has bir sorun bir kac yabanci forumda gormustum tmobile sim kartiyla ultrasn0w ile kirilan modeller 3g ile baglanamiyodu internete. Factory unlockta da durum oylemiydi emin degilim ama oyleyse bile bu sorunu baska hic bir operatorde duymamistim ozellikle turkiyedekilerden eminim yani denedigim icin iciniz rahat olabilir o konuda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.