Şimdi Ara

Falcon 4.0 AF Sanal havacılığa meraklı pilot adayları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filomuza yetiştirilmek üzere öğrenci pilot alınacaktır, Falcon ile ilgilenen ve havacılık meraklıları arıyoruz..İlgilenenler kaptan@turkishairforce.org adresi ile irtibata geçebilirler..

• ilgileniyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: trood

ilgileniyorum ben
    yukarıdaki adrese mail atarsanız sizinle irtibata geçeceklerdir..

Türk Sanal Hava Kuvvetleri Komutanlığı 5. Ana Jet Üssü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASTRAnjoy -- 3 Ekim 2006; 1:07:40 >
  • Türk Sanal Hava Kuvvetleri Komutanlığı 5. Ana Jet Üssü

Öğrenci başvurusu yerine başvurunuzu yapiniz 1 saat içerisinde size cevap verilecektir. lütfen daha önce kuralları ve öğrenci adaylarında aranan şartlara bakınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSHK

Öğrenci başvurusu yerine başvurunuzu yapiniz 1 saat içerisinde size cevap verilecektir. lütfen daha önce kuralları ve öğrenci adaylarında aranan şartlara bakınız.
    nerden bakıcaz link varmıki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

nerden bakıcaz link varmıki?

Alıntıları Göster
    biraz daha açıklarımısınız ?? nasıl olcak nasıl katılcaz , anlatın birazz arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PW

biraz daha açıklarımısınız ?? nasıl olcak nasıl katılcaz , anlatın birazz arkadaşlar..

Alıntıları Göster
    bilgisayarınızda falcon 4.0 AF kurulu olması gerek, şu an son patch 1.07 onun yüklü olması gerekiyor, uçuş sırasında telsiz konuşmalarını teamspeak ile yürütüyoruz ve hamachi programının kurulu olması gerekiyor, bu 3 ünü yaparsanız online uçuş yapabilirsiniz.. filomuza başvuruları aşağıdaki linkten öğrenci başvuruları bölümüne yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASTRAnjoy -- 7 Ekim 2006; 23:40:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ASTRAnjoy

bilgisayarınızda falcon 4.0 AF kurulu olması gerek, şu an son patch 1.07 onun yüklü olması gerekiyor, uçuş sırasında telsiz konuşmalarını teamspeak ile yürütüyoruz ve hamachi programının kurulu olması gerekiyor, bu 3 ünü yaparsanız online uçuş yapabilirsiniz.. filomuza başvuruları aşağıdaki linkten öğrenci başvuruları bölümüne yapabilirsiniz..

Alıntıları Göster
    verilen adresten iletişime geçtim, bilginize..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturksen

verilen adresten iletişime geçtim, bilginize..

Alıntıları Göster
    Güzel bir şeye benziyor, hem bu bahane ile havacılık merakımı gideririm. Bi indireyim bakayım oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Güzel bir şeye benziyor, hem bu bahane ile havacılık merakımı gideririm. Bi indireyim bakayım oyuna.

Alıntıları Göster
    Aşağıya f-16 motor çalıştırma (ramp start) videosunun linkini koyuyorum, bunu simulasyonun gerçekçiliğini göstermek amacıyla yapıyorum, bizde bu işlemleri uçağa oturduğumuzda yapıyoruz..

->video<-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASTRAnjoy -- 30 Ekim 2006; 19:02:06 >

• quote:

Aşağıya f-16 motor çalıştırma (ramp start) videosunun linkini koyuyorum, bunu simulasyonun gerçekçiliğini göstermek amacıyla yapıyorum, bizde bu işlemleri uçağa oturduğumuzda yapıyoruz..

->video<-

Alıntıları Göster
    Link çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Link çalışmıyor

Alıntıları Göster
    pardon şimdi oldu, iyi seyirler..
  • quote:

pardon şimdi oldu, iyi seyirler..

Alıntıları Göster
    karmaşık bi işe benziyo karışmasan daha iyi olur pasifik figters oynadım ama onlar pır pır uçaktı
    kolay gelsin size
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester

karmaşık bi işe benziyo karışmasan daha iyi olur pasifik figters oynadım ama onlar pır pır uçaktı
    kolay gelsin size

Alıntıları Göster
    Gördüğüm kadarıyla ciddiye almamız gereken disiplinli bir yer. Günlük programıma uyup uymayacağını öğrenebilmem için uçuş gün ve saatlerini bildirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enistgok

Gördüğüm kadarıyla ciddiye almamız gereken disiplinli bir yer. Günlük programıma uyup uymayacağını öğrenebilmem için uçuş gün ve saatlerini bildirirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    aylık katılamnız gereken eğitimler dahil 8 resmi uçuş var, onun harici serbest şekilde devamlı uçuyoruz..
  • quote:

aylık katılamnız gereken eğitimler dahil 8 resmi uçuş var, onun harici serbest şekilde devamlı uçuyoruz..

Alıntıları Göster
    merhaba verdiğiniz linkler hata vermekte tekrar kontrol ederseniz katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zwandar

merhaba verdiğiniz linkler hata vermekte tekrar kontrol ederseniz katılmak istiyorum

Alıntıları Göster
    forum linkimiz aşağıda öğrenci bölümüne başvuru yapabilirsiniz..

5shvkk forumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASTRAnjoy -- 31 Ekim 2006; 0:00:43 >
  • quote:

forum linkimiz aşağıda öğrenci bölümüne başvuru yapabilirsiniz..

5shvkk forumu

Alıntıları Göster
    dosyaları indiriyorum şu an ama oyunu bulmak biraz zor oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zwandar

dosyaları indiriyorum şu an ama oyunu bulmak biraz zor oldu

Alıntıları Göster
    siteye başvuru yaparsanız sizle iletişime geçer her konuda yardımcı oluruz..
  • quote:

siteye başvuru yaparsanız sizle iletişime geçer her konuda yardımcı oluruz..

Alıntıları Göster
    joysticksiz olmaz bu iş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.