Şimdi Ara

fastPay ile istanbulkart’ını yükleyene 20 TL hediye (BİTTİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
26.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fastpay bakiye nasıl para yükleyebiliriz ?
  • 10 tl fastpay cüzdanına geldi. 10 tl yükledim ancak hem denizbank hesabımdan hem de fastpay cüzdandan 10 düştü.

aradım mh'yi güncelleme varmış. denizbank müşterisi olan çok kurcalamasın bence:)
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    şu anlamda sormuştum aynı kredi kartı ve aynı akbil var, ama fastpay farklı olarak.
  • Dun ve bugün vakif word ile 5 er lira yukledim.lakin gelen giden yok. Hem dun hem bu gun akbil dolum yerinden bakiyeleride kartima aktardim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 16 Aralık 2018; 13:8:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFC ile yükleme yapabilen nasıl yaptığını anlatabilir mi?
  • Finansbank sanal kart ile denedim hata verip durdu 2 lira kesildi geri yatırılmadı bakalım bekleyip göreceğiz. Enpara kartım ile limiti 5 lira ayarlayıp denedim kabul etti. 1 lira yolladım işlem gerçekleşti diye msj geldi. NFC yok telefonda sarı otomat aramaya gidiyorum 20 lirayı yollamazlarsa ağır söverim bu soğukta dışarı çıkıyorum.

• Denizbank gibi beş para etmez bir bankanın uygulaması en fazla bu olurdu zaten

• Cep telefonu güncellemeniz gerekiyor en yakın denizbank şubesine gelin diyor..

Saçma salak işler

• nfc bozuk. yüklemeyi manuel yapın
    kart no girerek yaptıklarımda onay geldi. kartı otomatta validate edince bakiye görünecek dediler. ankaradayım, öyle bir imkan yok şu an :) nfc ile 4 ayrı başarısız işlem yaptım. dördü de pert. uygulama çöktü, perecikler gitti, herhangi bir yükleme mesajı da gelmedi. yiyemediğin salatalığı eline almayacaksın yani, denizbank nfc neyine senin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 16 Aralık 2018; 13:27:15 >
  • dreaman kullanıcısına yanıt
    Farklı fastpay hesaplarından aynı akbile yükleme yaptığını söyleyenler var. Ben denemedim.

Aynı kredi kartı farklı fastpay hesaplarına eklenebilir. Bu durumda dediğiniz işlemde sorunsuz para yatacağını düşünüyorum.

• Bu attığımız paralar otomattan akbile aktarılmadan para fastpaye düşmüyor mu? Dün fastpayden 5lşra attım akbile 10 liram gelmedi. Akbilimi otomata okutmadım henüz bu 10 lira ne zaman gelecek yav biriniz yardımcı olun

• ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiye ettiğim yöntemle bazı dinlerin yasakladığı şeyi yapmamanızi sağlıyor

Tavsiye kısmı ilk satır hem kısmında açıklama yapılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli hata veren bir uygulama. Bir işi de doğru düzgün yapsalar şaşıracağım geçenlerde fatura iadesi de gelmemişti şimdi NFC ile 1 tl yükleyim dedim 2 tl çekti :D 20 tl de kesin gelmez şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DACE46F2 -- 16 Aralık 2018; 13:38:10 >
  • beyler geçenlerde fastpayın verdiği nakit 10tlyi deniz atmden çektim telefonumda nfc olmadıgı için ilk yakındaki akıllı durağa gidip (şu lcd ekranlı duraklar) kartı dokundurdum talimatı karta yükledi. size taviyem sadece talimat yükleyin asıl yüklemeyi sonra yapın
  • ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Bu kadar gocunup uzatacak bir mevzu mu var? Sen kendince kendin gibiler için bir tavsiye sunmuşsun, o da senin gibi olmayanlar için bir tavsiye sunmuş. Sağolsun o kişinin tavsiyesi benim için de faydalı bir tavsiye oldu. İşe böyle bakınca herkes faydalanıyor ve konu kapanıyor.

"Yok, ben onunkinde sataşma algıladım." diyorsan (ben bir sataşma görmüyorum, ama sen ısrarla öyle algılıyorsan) ağzının payını aldın, sus otur işte. Yok senin aslında dinle ilgili bir şey duydun diye tüylerin diken diken oluyorsa forumun kapısında müslümanlar giremez yazmıyor, dinsizler giremez de yazmıyor, müslüman olup günah işleyenler de giremez yazmıyor, müslüman olup günah olmayan tavsiye sunacaklar da giremez yazmıyor. Adamın sunduğu tavsiye hem konuyla ilgili hem de birileri için sakıncasız bir tavsiye. Sonuç olarak meseleyi dallandırıp budaklandırma.

• 5 tl yüklendi bakiye artmadı

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Siz hitap şeklinize öncelikle dikkat ediniz ve konuyu farklı yere çekip beni yargılayıp kul hakkına girmeyiniz bilirsiniz ki kul hakkı da en büyük günahlardandır. O beyefendi arkadas beni alıntılayıp mesajı imalı bir şekilde bana attığı için cevap verdim. İyi günler

• Fastbaye kredi kartımı tanımlattım. 5 tl o kart üzerinden yükleme yaptım. İşlem geçmişinde yüklemem gözükmekte. O yüklemeden sonra istanbulkart uygulamasını açtım kartı nfc ile okutup yükleme karta geçmiş oldu. Ama ne gelen var ne giden. Bekleyen işlemdede gözüken bişey yok bir yerde yanlış mı yaptık? Kredi kartımda fastpay istanbulkart yükleme olarak gözükmekte.

• varvara61 V kullanıcısına yanıt
    makineye okutmadan yatmaz
  • yoo ben okutmadım 10 tl yattı sabah 5'te. İşlemi önceki gün akşam 9'da yaptım. Evden çıkmadım hala
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.