Şimdi Ara

FAT32 mi NTFS mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FAT32
  • ntfs kur bende ntfs kullanıyom fat 32 ye göre daha güvenli xp sürekli çökmüyo
  • fat 32 ye kurulu xp nin ntfs partition larını görmiyeceği fikri süpermiş çok güldüm :)
    xp de NTFS in bi süre sonra inanılmaz yavaşlaması gibi bi derdi var
    fat32 ye cevirip rahata kavusturmuştuk pek çok insanı
    şahsen fat32 tercih eder tavsiye ederim
  • 32gb lık bölümler halinde NTFS kurmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sansar

aradaşlar birde fat32 de ghost kullanıyorsan işini görebilirsin fakat ntfs de ghost programıda işlemiyor bencede fat 32 eyvallahh...

Norton ghost ile ntfs bir partition un image i alınıp geri replace edilebilir.
  • NTFS yap yarın öbürgün başın ağrımasın. Windows Server 2003 falan kurim dersen fat ı görmüyo...
  • bencede ntfs . Çunku 98 de karşalışatığım klasorler arsınd gezinirken yavaşlama olması fat32 den kaynaklanıyormuş onun için xp ye geçtiğim gunden bu yana ntfs kullanıyorum vede çok memnunum ....
  • bence oyun felan oynuyosan fat32 yapmalısın ama oyun'a merkaın felan yosa ntfs yap
  • FAT32 KULLAN
  • Xp kullanıyosan ntfs yapmak zorundasın. Harddiskin 80 gb sa 30 a 50 bölceksen d: yi fat ile formatlayamazsın. Zaten artık dos bitti xp geldi dos gitti. Gelen gideni aratırmış. Başka çaren yok ntfs yapcan ya da win 98 kullancan.
  • ntfs kullan bence

bu arada xp kullanmak için ntfs zorunluluğu fln yok bilmeden sallamayın fat32 de kullanabilirsin.
  • uzun yıllar fat kullandım yaklaşık 1 yıldır ntfs'e geçtim,büyük performans,güvenilirlik ve dayanıklılık kazandım..
  • Arkadaşlar fat32 dos tabanlı olduğu için windows 98 için ama xp'de dos ortamı
    olmadığı için ntfs daha sağlıklı çalışır..
    ntfs
  • NTFS
  • NTFS in dosya şifreleme sistemi mükemmel. sertifika olmadan şifreni kırmaları çok çok çok zor.
  • yukarida sebepleriyle yazip link bile vermistik iste daha ne iddia ediliyor anlamadim. "Onu kullan" "bunu kullan" diyen arkadaslarin bazilari sebebini soylemeden yaziyorlar, bilmeyenin kafasini karistirir.
  • bence ntfs kullan ..
  • ben de uzun zamandır FAT 32 ve Ghost kullanıyorum, bendeki ghost 2002 disketi

Norton Ghost ve NTFS kullanan arkadaşlar

hangi version u kullanıyorsunuz , disket mi , yoksa boot CD mi ? torente baktım bayağı bir çeşidi vardı
    ghost V9 diye bir imaj indirdim ama henüz denemedim ,

tüm partitionlar NTFS iken rahat ça kullanıyormusunuz ? ( yani disket görüyormu imaj dosyasının olduğu partition ı ? )
  • bence fat32 , yeni xp kurarken hep ntfs yi seçiyorum sonra pişman olup fat32 ye çeviriyom 10 defa olmuştur bu olay.çünkü ntfs de bilgisayar daha yavaş. fat32 yapınca daha hızlı gözle görülür bi fark oluyor. ntfs yi hiç sevmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.