Şimdi Ara

Felsefe ödevim var hayat memat meselesi lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar abilerim alacak hiç bir ders kalmamış gibi gidip felsefeden proje ödevi aldım. İşin dahada kötüsü öğretmen ödevi grup olarak verdi ve işin şimdi daha daha kötü yanı bulunduğum grupta sınıfta aşık olduğum kız var lan hiçmi bi yerden şansım olmaz.. Herneyse cumartesi herkes kendi yazısını getircek ortak bir yazı yapıp hocaya vercez konu şu: Ütopya yazıcaz. Sanatla ilgili ütopya. Hayalımdeki sanat,sanatla ilgili yapmak istediğim şeyler vs. Kısaca sanat. yazıya dökmem lazm ve ben kurgu özürlüyüm ne olur kör topal bi makale yazıverin kurtarın beni şu dertten kısa uzun farketmez yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++++++Upp

• Benim cok utopya yazim var istersen ornek olsun diye gonderebilirim.Ama sanatla ilgili Utopya yazmak zor.Hic kasma.Buyuk ihtimal sacmalayacaksin yazida :) Utopya yazmak kolay is degil.Internette arastir bi.Sanatla ilgili utopya yazilarini oku.Biraz ufkun acilsin daha sonra yazmaya calis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanat, soyut veya somut varlıkların akıl süzgecinden geçirilerek ürün elde etmektir. Sanatı sanat yapan şey varlık değil onu geçirdiğimiz süzgeçtir. Bu yüzden benim ütopyamda insanların sanatsal yönünü artırmaya yönelik çalışmalar olup birçok farklı türden bakış açısı kazandıracak etkinlikler barınacaktır. Bu sanatın gelişmesi için gerekli olan zemini hazırlayarak ütopyamda aanatı en üst seviyeye taşıyacaktır.

• Alırken bizemi sordun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.