Şimdi Ara

Fenerbahçe büyük takım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlığı okuyan fbliler şimdi mi anladın diycek özellikle iki takım birbirleriy oynadı zaman
    Fenerbahçe daha profesyonel
    daha soğukkanlı
    daha güvenleri tam
    kadrolarıda anladımki en az bizim kadar kaliteli

Şuanda çok sinirli olmama rağmen fenerbahçe takımını ve taraftarını tebrik ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatal3ty

Bu başlığı okuyan fbliler şimdi mi anladın diycek özellikle iki takım birbirleriy oynadı zaman
    Fenerbahçe daha profesyonel
    daha soğukkanlı
    daha güvenleri tam
    kadrolarıda anladımki en az bizim kadar kaliteli

Şuanda çok sinirli olmama rağmen fenerbahçe takımını ve taraftarını tebrik ediyorum

• biri şuna maçı izletsin lütfen yoksa iç savaş çıkarcam
  • şans mans adamlar her maç galip çıkmayı biliyor.bahane üretmenin hiç bi anlamı yok.fb-gs maçlarında fb her zaman bir adım önde.neden bilmiyorum.gs-bjk maçlarında her zamana gs nin bir adım önde olması gibi
  • mazeret kaybedenin tesellisidir bea
  • Bende Fenerbahçeliyim ama maçı gerçekten objektif bir şekilde sinirlerinizden arındığınızda tekrar izleyin. Gerek efendiliğiyle, gerek güzel oyunuyla Fenerbahçe maçı hakederek kazandı. Konuyu açan arkadaşıda objektif düşündüğü için tebrik ederim.

Birbirimizi kırmayalım bunlar gelip geçici şeyler ama bazı doğrularıda kabullenmek lazım, Galatasaraylı futbolcular kendilerini sürekli yere attı sürekli hakemi yanıltmaya çalıştı ama adalet yine yerini buldu.
  • Gs'nın o yenme havasi yoktu. iyi atak yapiyolardi ama yapamadilar. Fb'nın atagi filan yok denilmez tamam cok ciddi atak yok ama sonucta deplasmanda oynayan bi takim böyle oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

Bizim eve gel ben seni tebrik edecem...
    Alla alla fenerin bir tane atağı yok..40metreden malca bir gollle yenildik..
    Gene şans gene mal hakemlerle...
    Her zaman böle büyük takım falan değil parayla hakem satın alan...Maçtan bir gün önce bir tarafını yırtıp federasyona video izleten başkanı olan bir takım...

Ya bi git,ilk yarıyı izlediysen bunları nasıl söylüyorsun?Aklı başında Galatasaraylılar gereken cevabı verir zaten.

Bana 1 tane gol pozisyonunuzu söylermisin?
  • fatal3ty hocam teşekkürler.

Bence maçın hakkı beraberlikti.. Ama son sözü kaleciler söyledi. Hani derler ya kaleci takımın yarısıdır.
    Bir taraftaki kaleci hatalı bir gol yedi diğer taraftaki kaleci son dakikalarda %100 lük bir golü çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan AŞAR

Bende Fenerbahçeliyim ama maçı gerçekten objektif bir şekilde sinirlerinizden arındığınızda tekrar izleyin. Gerek efendiliğiyle, gerek güzel oyunuyla Fenerbahçe maçı hakederek kazandı. Konuyu açan arkadaşıda objektif düşündüğü için tebrik ederim.

Birbirimizi kırmayalım bunlar gelip geçici şeyler ama bazı doğrularıda kabullenmek lazım, Galatasaraylı futbolcular kendilerini sürekli yere attı sürekli hakemi yanıltmaya çalıştı ama adalet yine yerini buldu.

Sizde sürekli yere atan birileri yoktu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

Bende Fenerbahçeliyim ama maçı gerçekten objektif bir şekilde sinirlerinizden arındığınızda tekrar izleyin. Gerek efendiliğiyle, gerek güzel oyunuyla Fenerbahçe maçı hakederek kazandı. Konuyu açan arkadaşıda objektif düşündüğü için tebrik ederim.

Kim vardı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

kim var

• bilet kesme işi noldu
  • Galatasaray çeşit çeşit hücum oyuncusu alacağına, biraz işçi, çift yönlü orta saha oyuncusu alsın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrogod

Galatasaray çeşit çeşit hücum oyuncusu alacağına, biraz işçi, çift yönlü orta saha oyuncusu alsın ...

Yanlış anlaşılmasın dalga amacıyla değil tamamen ciddi olarak söylüyorum,

Galatasaray C.Ronaldo ayarında 11 oyuncu alsada farketmez. O futbolcular Fenerbahçe ile karşılaşınca hortlak görmüşe dönüyorlar, elleri ayakları dolaşıyor en etkilisi Arda bile 2 metre topu zor sürüyor. Takım içindeki kaybetme psikolojisini atmalı.

Tekrarlıyorum kesinlikle dalga geçmek amacıyla söylemiyorum.
  • quote:

quote:

Galatasaray çeşit çeşit hücum oyuncusu alacağına, biraz işçi, çift yönlü orta saha oyuncusu alsın ...

Galatasaray C.Ronaldo ayarında 11 oyuncu alsada farketmez. O futbolcular Fenerbahçe ile karşılaşınca hortlak görmüşe dönüyorlar, elleri ayakları dolaşıyor en etkilisi Arda bile 2 metre topu zor sürüyor. Takım içindeki kaybetme psikolojisini atmalı.

6-0 lık maçın lorant döneminde olması bunun en büyük kanıtı

• tamamen tesadüf

• quote:

Orijinalden alıntı: mufat

quote:

quote:

6-0 lık maçın lorant döneminde olması bunun en büyük kanıtı

Düşündükçe gülüyorum ya Guiza'nın topuğuyla gol atması 1 Lorant'ın 6-0 kazanması 2 Bu büyü işleri gerçek galiba hani tavuk bacaklı falan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.