Şimdi Ara

Fethiye Ölüdeniz uygun otel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fethiye ve Ölüdeniz taraflarında 2 kişilik uygun otel arıyorum. Hangi otelleri tavsiye ede

• 2014 temmuzda kaldım aes otel tavsiye ederim yemekler personel temizlik odalar iyi 4 yetişkin 2300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba!

ağustos'un 2.haftası kız arkadaşımla 4-5 günlük kaçamak için fethiye ölüdeniz tarafını düşünüyoruz. Bütçenizi bilmiyorum ama ben Jade Residance'da rezervasyon yaptırdım. Adının residance olduğuna bakmayın, tipik butik otel.

http://www.booking.com/hotel/tr/jade-residence.html
  • yel holiday otele bakabilirsiniz gecen sene oradaydım mükemmel bir oteldir odalar temiz ve yeni havuz ve su kaydırağı mevcut yemekler ve akşam animasyon güzeldi

• sahra su holiday village otelini öneririm fiyatıda gayet uygun dilerseniz çok düşük fiyat farkıyla bunglow evlerde bile kalabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel16

yel holiday otele bakabilirsiniz gecen sene oradaydım mükemmel bir oteldir odalar temiz ve yeni havuz ve su kaydırağı mevcut yemekler ve akşam animasyon güzeldi

En ucuz otel o.
    Kıllandım.

• Doory kullanıcısına yanıt
    4.yıldızı almaya çalışıyorlar ben beğendim en ucuz olması bu sene fiyatlara bakmadım ama gecen yıl ödediğim para helal olsun

• Arkadaşlar bende ölüdeniz tarafına 23 temmuz civarı 1 haftalığına gideceğim.5 yetişkin ve 2 çocuklu aileyiz.Bana villa tarzında apart tavsiye edermisiniz.
    1 haftalığına en fazla 2000 tl ödeyebilirim.
  • bilgi yok mu?
  • Varsa öneri bende alabilirim fethiye için temmuz ayı için

• mbt. M kullanıcısına yanıt
    majestic otel

http://www.majesticoludeniz.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.