Şimdi Ara

Fiat yeni fiyat beklentisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar. Çoğu markalar dolar kurundan dolayı indirim yaptı. Fiat egea hakkında bilginiz var mı .Fiyatlat düşerse ne kadar düşecek. Ben servisi aramıştım 1 hafta önce .Düşüş beklemiyoruz demişti. Belku araç satmak için böyle soyluyorlardir.

• Bende düşeceklerini pek sanmıyorum, bir daha ki ay makyajlı Egea satışa sunulacak, fiyat düşerlerse artan fiyat farkı daha belirgin hale gelir. Yüksek fiyatta kalırsa daha az artmış gibi gözükecek. Bence bu yüzden fiyat düşürmeyecekler.
    Umarım yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 2 Aralık 2020; 0:9:45 >
  • Clio 17 bin 301 5 bin zam yaptı. Zam yüksek olmasın da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Clio 17 bin 301 5 bin zam yaptı. Zam yüksek olmasın da

Fiat servisi zam bile gelebilr demişti.

• Fiyatlar sabit kalmış
  • Fiat egea almayı düşünenler ne iş yapıyor???
  • 3-4 aylık sıra var araçta, ne zaman sıra bekleyenlere satış işlemleri tamamlanır, bayide stok birikmeye başlar, o zaman indirimi belki değerlendirilir. 130bine müşterisi hazır olan bir malı kimse 125bine vermez.

• araç yokki fiyat düşse nolcak, listedeki fiyata sembolik olarak sadece 1TL bile yazsalarda olur, sonuçta bayiye gidince olmayan şeyi alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 2 Aralık 2020; 16:46:55 >
  • Düşmez ama zam da olmayacak. Eylülde sipariş verdiğim araç bu ay üretime girdi belki ocakta teslim edecekler. Talep çok şu durumda hangi indirim?
  • şahsen satılan bir malda indirim yapan esnafa henüz rastlamadım.

• Egea 1.4 fira beyaz urban plus, kampanya satıs fiyatı 140.900.
    Bayii benden araç için 142.750 istiyor arkadaşlar ekstra hiç bir şey yok? Bunun sebebi nedir?
  • Olmayan aracın fiyatı düşse ne olur artsa ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZindanBaba

Egea 1.4 fira beyaz urban plus, kampanya satıs fiyatı 140.900.
    Bayii benden araç için 142.750 istiyor arkadaşlar ekstra hiç bir şey yok? Bunun sebebi nedir?

Taş mı yesin o bayi :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.