Şimdi Ara

Fiber Talebi Gecikmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O zaman sizde şöyle bir durum var siz altyapı sorgulamada bina aktif görükmüyormu eğer öyleyse anksatre kutusu aktif edilmemiştir bina içi kablo olmasada binada fiber görükür şu kadar hız felan alabilirsiniz diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alt yapı sorgulamada haritada binamı seçtiğimde "bu lokasyonda turk telekom fibernet internet hizmetinden faydalanabilirsiniz" diyor.
  • Hat aktif ozaman kablonun çoktan çekilmesi lazım hat aktif olmadan iç tesisatı çekiyorlar çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aradan baya zaman geçmiş bir durum güncellemesi yapayım.
    Hala bir gelişme yok.
    En son BTK'ya şikayet açtım, bir kaç gün önce. Oradan bir şey çıkmazsa tekrar bölge müdürlüğüne gidip son kez şansımı deneyeceğim.
  • Açık kapı ya yazdım ben sakinlik ve sabırla bekleyin cevabı geldi... 3 yıl olmuş sabırmış mezarda mı gelecek alt yapı ... rezillik bu ülke de hizmet almak ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhann06

Açık kapı ya yazdım ben sakinlik ve sabırla bekleyin cevabı geldi... 3 yıl olmuş sabırmış mezarda mı gelecek alt yapı ... rezillik bu ülke de hizmet almak ...

Ağlanacak halimize gülüyorum ama neyse..
  • TTnetlover T kullanıcısına yanıt
    vergimizle suriyelilere hizmet var bize yok sabır var bize... imkanım olsun şuan avrupaya giderim 1 dakika düşünmem ... tiksindim artık
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    beraber dernek kuralım 5 kişi daha lazım ama
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.