Şimdi Ara

FİESTA ALMADAN İNCELEYİN dava açtım kazandım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
5
Favori
45.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b@un

quote:

Orijinalden alıntı: aydin177

10 gün sonra tekrar yazarım heyecanla karar duruşmamı bekliyorum

Aydın bey,

sanırım dava zamanı geldi, sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum

yenisi verilecek teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b@un

quote:

10 gün sonra tekrar yazarım heyecanla karar duruşmamı bekliyorum

Aydın bey,

sanırım dava zamanı geldi, sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum

yenisi verilecek teşekkürler

tebrik ederim olması gerekn buydu,

yaptıgınız masraf vb diğer giderlerinizi ve magduriyetınız için ekstra bir bedel ödemiyorlar mı
  • dava masraflarını geri alacağım
  • Hayırlı olsun.Mücadeleniz ve azminiz için tebrikler.
  • Tebrik ederim. Hepimizin ders alması gereken bir durum. Sonuçta Ford'dan daha zengin değiliz, neden onca para karşılığı sorunlu araç alalım??? Gerçi Ford'dan zengin olsak ne değişirki???? Ne olursa olsun hakkımızı aramalıyız.

Bu arada mahkeme süreci boyunca cebinizden ne kadar para çıktı, burada yazarsanız işin maddi boyutunuda öğrenmiş oluruz... Gerçi hakim kararıyla o paralarıda geri alacaksınız ama mahkemeye verdik diyelim, cebimizde ne kadar nakit olmalı????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer8888 -- 26 Mart 2013; 21:55:29 >
  • 642 tl mahkeme masrafı +70 tl ihbar parası
    çıktı cebimden ayırca vekalet verdim avukata 100 tl ama kendim takip ettim
    toplamda 812 tl ve 642 sini geri alacağım
  • Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet yeni ford fiesta arabam geliyor 2013 1.4 96 ps benzinli sıfır km metalik renk ve ben satmak istiyorum ,eğer araba alacaksanız sıfır fiyatı ne kadar ise size bayiden hiç kullanılmadan teslim etmek şartıyla bin tl düşüğe arabayı satacağım pazarlıkta yapabiliriz bana ulaşın lütfen
  • quote:

millet yeni ford fiesta arabam geliyor 2013 1.4 96 ps benzinli sıfır km metalik renk ve ben satmak istiyorum ,eğer araba alacaksanız sıfır fiyatı ne kadar ise size bayiden hiç kullanılmadan teslim etmek şartıyla bin tl düşüğe arabayı satacağım pazarlıkta yapabiliriz bana ulaşın lütfen

merhaba kardeş...sana nasil ulaşabilirim bir kac sormak istediklerim var bu surecle ilgili...benim arabamda bi üfleme sorunu varda.servis normal diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdraslts

quote:

millet yeni ford fiesta arabam geliyor 2013 1.4 96 ps benzinli sıfır km metalik renk ve ben satmak istiyorum ,eğer araba alacaksanız sıfır fiyatı ne kadar ise size bayiden hiç kullanılmadan teslim etmek şartıyla bin tl düşüğe arabayı satacağım pazarlıkta yapabiliriz bana ulaşın lütfen

merhaba kardeş...sana nasil ulaşabilirim bir kac sormak istediklerim var bu surecle ilgili...benim arabamda bi üfleme sorunu varda.servis normal diyor.

herkes hakkını aramalı kesinlikle dava açmanızı öneririm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdraslts

quote:

herkes hakkını aramalı kesinlikle dava açmanızı öneririm

çok güzel bir örnek oldunuz

• avukatlar bu gün görüşecekler
    yapılan protokolda dahil arabayı elime alınca buradan paylaşacam
    herkese örnek olsun
  • Merhaba Arkadaşlar,

Fiestalarda kronik bir fren sorunu var.
    Ford'un forum sitelerini araştırırsanız sizlerde göreceksiniz.
    Kiralık olan 0 km de aldığım aracımı 1000 km deyken dün sırf bu sorun nedeniyle 50 km/s hızla ilerlerken film seyreder gibi hiç bir müdahaleme cevap vermediği için bir başka araca vurdum.
    Araç kiralık olduğu için üstünde durmadım ama araçta çocuğum olsaydı şuan kiralama firması ve ford ile mahkemelik olacaktım.
    Firmama bir daha Fiesta kullanmayacağımı belirttim tüm araçlarımız değiştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbim

Merhaba Arkadaşlar,

Fiestalarda kronik bir fren sorunu var.
    Ford'un forum sitelerini araştırırsanız sizlerde göreceksiniz.
    Kiralık olan 0 km de aldığım aracımı 1000 km deyken dün sırf bu sorun nedeniyle 50 km/s hızla ilerlerken film seyreder gibi hiç bir müdahaleme cevap vermediği için bir başka araca vurdum.
    Araç kiralık olduğu için üstünde durmadım ama araçta çocuğum olsaydı şuan kiralama firması ve ford ile mahkemelik olacaktım.
    Firmama bir daha Fiesta kullanmayacağımı belirttim tüm araçlarımız değiştiriliyor.

frende problem var bencede çünkü abs erken devreye giriyor sanki araba normalden daha uzun sürede duruyor
  • daha önce getzim vardı. gına geldiydi valla. belki bendeki kötüydü ama sonra fiesta çiçek gibi geldi.
  • quote:

davada sonuç çıktı sıfır km yenisiyle değişecek

Şu dava dosyasını Allah rızası için email ile atar mısın? Allahnrızası için wizard58@gmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraflarını atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanchez44 -- 15 Mayıs 2013; 10:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hummer58

quote:

davada sonuç çıktı sıfır km yenisiyle değişecek

Şu dava dosyasını Allah rızası için email ile atar mısın? Allahnrızası için wizard58@gmail.com

mailinize göderdim kararı
    gerekçeli kararı
  • dava dosyalarının fotoğraflarını çektim umarım yardımcı olur
     FİESTA ALMADAN  İNCELEYİN  dava açtım kazandım FİESTA ALMADAN  İNCELEYİN  dava açtım kazandım FİESTA ALMADAN  İNCELEYİN  dava açtım kazandım FİESTA ALMADAN  İNCELEYİN  dava açtım kazandım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.