Şimdi Ara

Fikret Orman'ın Başarılı Gibi Görülmesi(!)(Sadece Saha İçi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Berat Çetinkaya 200.000€
    Mehmet Akgün Bedelsiz
    Uğur Boral Bedelsiz
    Julien Escude Bedelsiz
    Allan McGregor Bedelsiz
    Batuhan Karadeniz 250.000€
    Sinan Kurumuş 360.000TL
    Gökhan Süzen 1.1m€
    Dentinho 1m€

2012-2013 SEZONU KAPALI KUTULARI

Emre Tali
    Batuhan Bilgiç

2012-2013 SEZONU VERIM ALINANLAR

Oğuzhan Özyakup 500.000€
    Olcay Şahan(?) 800.00€
    Mamadou Niang Bedelsiz

2012-2013 SEZONU GÖNDERİLMEMESİ GEREKENLER

Ricardo Quaresma Bedelsiz
    Fabian Ersnt Bedelsiz
    Simao Sabrosa Bedelsiz
    Egemen Korkmaz Bedelsiz

2013-2014 SEZONU ÇÖPLERİ

Ömer Şişmanoğlu 1.650.000€
    Sezer Öztürk 1.500.000€
    Serdar Kurtuluş 4.430.000€
    Michael Eneramo Bedelsiz
    Kerim Frei 3.200.000€
    Jermaine Jones 200.00€(KİRALIK)
    Dany Nonkeu 600.000€(KİRALIK)

2013-2014 SEZONU KAPALI KUTU

Günay Güvenç 200.000€

2013-2014 SEZONU VERIM ALINANLAR

Pedro Franco 2.400.000€
    Tolga Zengin 2.750.000€
    Atiba Hutchinson Bedelsiz
    Ramon Motta Kiralık

2013-2014 GÖNDERİLMEMESİ GEREKENLER

Roberto Hilbert Sözleşme Sonu

Her değişim,yenilik başlangıcında olduğu gibi yeni başkanla çok daha iyi olacağımızı hepimiz kendimize inandırdık ve malesef olanlar:

Fikret Orman göreve FEDA saçmalığıyla geldi.

Her yerde bas bas bağırıldı büyük klübü böyle yönetemezsin,sportif başarı olmadan borç kapanmaz diye.

Yukarıda görüldüğü gibi borç içinde klübün parasını har vurup harman savurdu.

Demirören döneminde saçma sapan transferler yapıldı şimdi mi aklınıza geliyor diyenler olacak.Canım kardeşlerim Demirören FEDA demedi,param yok demedi evet klübü batırdı ama Beşiktaş prestijini düşürmedi,menemen muhabbetine girmedi:)

Ama aldırış etmedi Yönetim GS-FB'nin kötü olduğu bir sezonda Beşiktaş sezonu 3.bitirdi.Fikret Orman bu takıma küme düşerler diyorlardı 3.yaptım diye açıklamada bulundu.

Beşiktaş'ın prestijini her geçen gün düşürdü.

2013-2014 Sezonu belki de Fikret Orman ve yönetiminin notunun verileceği sezon olacaktı.

Yapılan transferler yine yüz karasıydı.Üstüne üstlük büyük umutlarla alınan Önder Özen-Slaven Bilic ikilisine rağmen.Slaven Bilic ki ilk klüb tecrübesinde şuan Rusya Premier Ligi 2.'sini (1 puan fark var liderle) 9.yaptı.

Beşiktaş 4'te 4 ile sezona başladı.Fikret Orman çıktı Şampiyon Olacağız dedi.Sezon sonu yine onun başarılı saydığı konumda bulduk kendimizi 3.'lük.

Beşiktaş'a Dordmund modeli adı altında basın,yönetici,başkan böyle bir psikoloji oluşturdu.Çünkü gelen başarısızlıkta taraftar sabredin 2-3 yıla Beşiktaş Avrupada Ligte fırtına gibi esecek demeye başladı.Beşiktaş gibi eskiden her ne kadar başarılı olamasa da hedefi her zaman şampiyonluk olan klübün hedefini küçültmeyi başardı.Artık taraftar olarak 2.liği 3.lüğü başarı sayar olduk.

Geldiğinden beri sürdürdüğü RONALDINHO mevzusunu Assis'in Beşiktaş'ı kullandırmasıyla sonlandırdı.Halbuki ne kadar ters Dordmund modeli ve Ronaldinho(????)

Danyler,Dentinholar,Gökhan Süzenler cart curt bunlara girmeyeceğim yukarda yazdım zaten.

Beşiktaş bu ülkenin 3 büyük klübünden birisi halindeyken artık ligte istenen 2 büyük kavramı oluşturuldu.Daha sezona başlamadan 4.yıldızı kim takacak muhabbeti yapılıyor.

Her zaman dedim diyeceğim burası Türkiye planla programla iş olmaz.Koskoca Türkiye Devleti 5 yıllık plan yapmıyor bizim yönetim geleceği düşünüyor.Türkiye'de para konuşulur,transfer konuşulur,başarı konuşulur.Plan program yaparsan gelir vurur yüzüne TFF.Bakın daha dakika 1 gol 1
    direk dayadılar 6-0-2'yi her ne kadar uzak dursak da büyük ihtimal kabul edilecek.

Umarım artık gerçekleri görürüz.Yazımda saha dışına hiç çıkmadım çıksam yaşanan çelişkilerden,amatörlüklerden bahsetmem için akşama kadar bu yazıyı devam ettirmem gerekirdi.Bir gün vakit bulursam yazarım.Okuduğunuz için teşekkürler

• Okumadım o yüzden çok yaşa Fikret Orman
  • Kardes jones kiralik degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Besiktas27

Kardes jones kiralik degil

Kiralık
  • Transfer konusunda Fikret Ormana tek laf soyleyenin aklindan suphe ederim. Yillardir bos bos transferler yaptiniz sonunda kadronuz yapilan transferlerle sekillendi. Hem de fazla para harcanmadan. Transfer hatasi olmayan kulup mu var?

Size yalan soylemiyorum Fenerbahce ile ilgili aciklama yapmadan once de ayni dusuncedeydim bu adam adam gibi adamdir. Neden hep basari? Su butceyle sampiyonluk kolay mi?
  • Durumumuz yoktu okuyamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Transfer konusunda Fikret Ormana tek laf soyleyenin aklindan suphe ederim. Yillardir bos bos transferler yaptiniz sonunda kadronuz yapilan transferlerle sekillendi. Hem de fazla para harcanmadan. Transfer hatasi olmayan kulup mu var?

Size yalan soylemiyorum Fenerbahce ile ilgili aciklama yapmadan once de ayni dusuncedeydim bu adam adam gibi adamdir. Neden hep basari? Su butceyle sampiyonluk kolay mi?

Yazdığımı okumadın herhalde.Bende buna değindim git bi daha oku demek istediğimi anlayacaksın
  • Serdar ın bonservisi tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiKüleyhan

quote:

Transfer konusunda Fikret Ormana tek laf soyleyenin aklindan suphe ederim. Yillardir bos bos transferler yaptiniz sonunda kadronuz yapilan transferlerle sekillendi. Hem de fazla para harcanmadan. Transfer hatasi olmayan kulup mu var?

Yazdığımı okumadın herhalde.Bende buna değindim git bi daha oku demek istediğimi anlayacaksın

Alıntıları Göster
    ormanın transfer maliyeti ferrari+tabata iklisine verlen paraya anca yaklaşır ..transferde yapılan hataları kabul ettiğini söyledi zaten orman

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

ormanın transfer maliyeti ferrari+tabata iklisine verlen paraya anca yaklaşır ..transferde yapılan hataları kabul ettiğini söyledi zaten orman

O Zaman cekip gitsin
  • quote:

quote:

Sana gore Orman hatali bence degil.
  • quote:

quote:

quote:

Şaşırmıyorum benim takımımı da okşasa başarılı derim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hic bir alakasi yok onla zaten bu sizin bahaneniz. Yok fenere kardes falan. Orman Fenerbahce ile ilgili aciklama yapmafan oncede ayni dusuncedeydim merak etme.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hic bir alakasi yok onla zaten bu sizin bahaneniz. Yok fenere kardes falan. Orman Fenerbahce ile ilgili aciklama yapmafan oncede ayni dusuncedeydim merak etme.

Alıntıları Göster
    cidden doğru şeylerde var

• Ahahaha gerekli gereksiz listesini okudum yetti
  • okumadım zaten bende engellesin, senin beşiktaşlı olduğunu falanda sanmıyorum, işiniz gücünüz kaos, bi bitmediniz yıllardır. başkan yavaş yavaş hepinizi temizliyor, hepinizi bitiricek başkanımız sağolsun.
  • quarejma alınınca çıldırt bizi başkan diyen adamlar bunlar fazla ciddiye almamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhhh

quarejma alınınca çıldırt bizi başkan diyen adamlar bunlar fazla ciddiye almamak lazım.
    Forumun çöpleri diye liste yapsam o listeye girecek çok insan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Aynen, üstelik çoğu da Beşiktaşlı. (ya da öyle geçiniyorlar)

İnternette doğru düzgün Beşiktaş'ı tartışabileceğimiz en iyi ortamlardan biriydi burası, el birliğiyle içine ettiler son iki haftada. Forza'ya, Haber1903'e benzedi maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Aynen, üstelik çoğu da Beşiktaşlı. (ya da öyle geçiniyorlar)

İnternette doğru düzgün Beşiktaş'ı tartışabileceğimiz en iyi ortamlardan biriydi burası, el birliğiyle içine ettiler son iki haftada. Forza'ya, Haber1903'e benzedi maalesef.

Alıntıları Göster
    Futbolu bırakıp ozumuze jimnastiğe donmeliyiz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.