Şimdi Ara

Fikret Orman sonunu hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az kaldı erken bir seçimde direkt yollanır eğer devam ederse Beşiktaş'ı yok eder bu adam.ROK'a laf atanlar adamın demek istediğini belki anlıyorsunuzdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sinirimi senden çıkarcam az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Az kaldı erken bir seçimde direkt yollanır eğer devam ederse Beşiktaş'ı yok eder bu adam.ROK'a laf atanlar adamın demek istediğini belki anlıyorsunuzdur.

kardeşim sana troll diyorlar tamam biraz abarttın ama dediklerine katılıyorum gerçekleri görecek kar kör olmuş bazı taraftarlarımız ne hatalar yapacak ben adım gibi eminim jermaine jones schalke macında danyın hatasıyla gol atmıştı
  • ROK doğru demiş valla..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PENTAGRAMM

quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Az kaldı erken bir seçimde direkt yollanır eğer devam ederse Beşiktaş'ı yok eder bu adam.ROK'a laf atanlar adamın demek istediğini belki anlıyorsunuzdur.

kardeşim sana troll diyorlar tamam biraz abarttın ama dediklerine katılıyorum gerçekleri görecek kar kör olmuş bazı taraftarlarımız ne hatalar yapacak ben adım gibi eminim jermaine jones schalke macında danyın hatasıyla gol atmıştı

Bizim için mehmet akgün neyse gs için dany aynı şeydi.Ben bişe demiyorum birader yazıklar olsun hepsine.Çok küfür yiyecekler maçta alışmaya başlasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stadınız yok suçlusu ormanmı

1000 tane kendini bilmez taraftar sahaya giriyor suçlusu ormanmı. o hareket olmasa takım gayet iyiydi .

bence adam gayet doğru işler yapıyor.siz sabredemiyorsunuz.önder özen orta vadede çok faydalı olacaktır.ronaldinho gibi bi saçmalığı alıp reklamdan başka işine yaramayacaktı beşiktaşın.bence stad bittene kadar paraları saçmamak en mantılısı sonra epey para gelcek zaten.
  • Sana da gün doğdu deme ''...''
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.