Şimdi Ara

Fikrinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum anneler günü yaklaşıyor bu yüzden bende anneme küçük bir supriz hazırladım.

Farklı şehirlerde yaşıyoruz daha önce kendisine beklemediği bir anda giderek supriz yaptım.

Bu yolculuğum süresince videolar çektim ve bunları birleştirdim bazı bölümleri hızlandırdım.

Video 10 dk oldu sonunda annemin kapıya çıkışı var geri kalan bölüm full yolda geçiyor

Video hazır ancak arkasına koyacağım müzik konusunda bir türlü karar veremedim.

Çok kafa yormayan kaliteli müzikler arıyorum sözlü olmasa daha iyi olur sadece enstüriman yeterli olur.

Fikirlerinizi paylaşırsanız beni çok mutlu edersiniz.

Video bittiğinde ilk burada yayınlayacağım yorumlarınızı alacağım.

Edit : bu parça üzerinde duruyorum ancak yaptığım işe çok ters süpriz yok diyor şarkıda ben supriz yapmaya çalışıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=u5CVsCnxyXg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MAD_ -- 4 Mayıs 2015; 21:34:13 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 4 Mayıs 2015; 21:30:11 >

• Treth kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkürler ancak bunların ikisinide biliyorum benim video biraz daha soft kaçıyor bunlara göre

Edit : son gönderdiğinde benimkinden soft çıktı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MAD_ -- 4 Mayıs 2015; 21:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MAD_

hocam çok teşekkürler ancak bunların ikisinide biliyorum benim video biraz daha soft kaçıyor bunlara göre

O zaman son eklediğim parça uyar.

Sözsüz demeseydin aslında bir iki tane daha vardı aklımda.

Mesela ;

Benden bu kadar elimin ayarı yok ortasını bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 4 Mayıs 2015; 21:37:14 >

• Treth kullanıcısına yanıt
    buda soft kaçıyor ilk mesaja ekledim bi parça o tarz
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    arkayada ahmet kaya şafak türküsünü ekliyim combo yapalım hocam nedersin? :)

Şaka bi yana kafamdaki tarzı ilk mesajda örnekledim önerin için çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.