Şimdi Ara

Filbox 12 ay Yenileme 48 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar filbox müşterisiyim üyeliğim biteli 6 ayı geçti. Biraz önce 12 ay yenileme 149 ₺ yerine 48 ₺ diye sms aldım. Bana çok sıcak geldi. Bilgi verip ilgilenenlerin faydalanması adına sizler ile paylaşmak istedim.

• Fiyat çok iyi tüm kullanıcılar için geçerli mi acaba mesajda tam olarak ne yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 26 Nisan 2018; 16:12:56 >
  • Sms caps atarmisin?
  • Tüm kullanıcılar için yapmazlar, arkadaş 6 aydır kullanmıyor geri dönsün diye o fiyatı vermişlerdir.
  • Filbox 12 ay Yenileme 48 ₺
  • Mesaj attim. Aradilar. 2015 abonesi olup, hali hazırda üyelik yenilemeyenler içinmiş. Benim üyelik bitimine 2 ay var. Bana 16 ay icin 99 tl teklif ettiler.
  • Çok iyi fiyat
  • Ederi o zaten
  • Web tv ler filboxa ciddi rakip oldu. Netflixi de denemek istiyorum. Bitince cazip bi teklif yapmazlarsa 40/4=10 TL ye grup bulursam deneyeceğim.
  • Filbox'ta da hiçbişey yok arkadaş. bana da 48 lira teklif sunsalar belki kabul ederim. ama asla 50 liranın üzerinde etmez bu platform.

bende 15 aylik vardı inanırmısınız evde açıp belki 10 tane film izlememişizdir
    belgesel ve eurosport kanalında iş var. geri kalan kanallar pek iyi değil.
  • Turkcellden telekoma geçtim 24 aylık uydu süper paket tivibuyu 24 ay boyunca aylık 1 liraya alınca bu pahalı geldi.
  • Bu kadar bile etmez diyen arkadaşlar, sırf eurosport ve belgesel kanalları bile kat kat fazlası eder, neyin kafasındasınız :)

Bana da geldi mesaj yarın yenileyeceğim.
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Tmmda ben izledim belgesel kanallarını çamur gibi görüntü vardı hd değildi.Düzeltildimi bilmiyorum en son 5 ay önce kullandım.Düzelmişse iyi.
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Hocam netflixi iyi araştırın, adam akıllı filmler yok 1 ay deneme alıp ondan sonra alın beğenirseniz.
  • filbox online işlemlere girip fırsatlara baktım 12 ay yenileme 48 tl oluyor... 2016 yılında cam modül almıştım yenilememiştim...
  • x2y kullanıcısına yanıt
    Bende baktım şimdi 101 tl görünüyor. 48 tl çıksa yenilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Bende baktım şimdi 101 tl görünüyor. 48 tl çıksa yenilerim.
    bende de 101 tl indirim yazıyordu ödeme ekranına gelince 48 tl oluyor yani. provizyona baktım 48 tl çekmiş
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    2016 yılından beri kullanıyordum ben. Kendi kanalları hep hd di hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

2016 yılından beri kullanıyordum ben. Kendi kanalları hep hd di hocam.
    Bana 3 ay beleş vermiştiler ondamı hd vermediler acaba
  • x2y kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi bende baktım. Ödeme aşamasında 48 tl oluyor ki satın alırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.