Şimdi Ara

10 GB / 140 TL ~ 30 GB / 227 TL TURKCELL EFSANE YENİDEN KAMPANYASI (11-17 EKiM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
10
Favori
20.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Efsane Yeniden Süper Paketler kampanyası 11 Ekim 2023 tarihinde başlayacak,17 Ekim son.

Turkcelldeki şuanki fiyatlara göre fırsat denilebilir. Diğer operatörler bende çekmiyor,ille de Turkcell olmalı diyenler değerlendirmeli.

Diğer operatörlerde taahhütü bitenlere 10 GB tarifelerin 170 TL`ye,20 GB tarifelerin 220 TL üstü fiyatlara yeni taahhütler için dayatıldığını duyuyoruz,görüyoruz. İşte en çok da bu durumda olan mobll internet kullanıcıları için Turkcell`in bu kısa süreli kampanyalı Süper isimli paketleri avantajlı denilebilir.

Zaten Turkcelldeyim şuan diyenlere forumda çok bilinen uygulanan taktiği yazayım:

Hattınızı başka bir operatöre taşıyorsunuz,başka operatörde hattınız açıldığı gün Turkcell TiM bayiye gidip bu tarifelere hattınızı taşıma başvurusu yapıyorsunuz.

Görseli Turkcell TiM mağazasından aldım akşam. 11 Ekim'de başlıyor dedi mağaza müdürü.

Görseldeki paketler, başka operatörden numara taşıyarak gelip 12 ay taahhüt yapanlar veya yeni sıfır Turkcell faturalı hat alıp hatlarını bu tarifelerden açtırıp 12 ay taahhüt yapanlar için geçerlidir.

Turkcell bu kısa süreli kampanyanın tanıtımını turkcell websitesine koyduğunda website linki buraya eklenecektir ama böyle 1 haftalık kısa başvuru süresi olan kampanyalar genellikle sitede duyurulmuyor,bayiler tanıtım yapıyor yada TV`lerde kısa süreli reklamı yapılıyor.

EK BİLGİ:

Kampanyadaki tarifeler turkcell com tr web adresine eklenmiş.

Yeni müşteri paketleri menüsünden ulaşıp inceleyebilirsiniz.

En çok merak edilen Sosyal Medya yönüne GB'lar ana tanıtımda yazan GB'ın içindemi,yoksa ayrıca mı bilgisiydi. Malesef yazılan miktarın içindeymiş. Dağ fare doğurdu diyebilirim. Bol Star paketleri de inceleyin mutlaka.

10 GB / 140 TL ~ 30 GB / 227 TL TURKCELL EFSANE YENİDEN KAMPANYASI (11-17 EKiM)m.turkcell.com.tr
    Turkcell’li Olmak İsteyenlere Özel
    https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiNotu -- 11 Ekim 2023; 14:53:48 >

• BilgiNotu kullanıcısına yanıt
    Ben de tam böyle bir şey aramak için Sıcak Fırsatlara gitmiştim, Zavadanak karşıma çıktı teşekkürler
  • Şu an turkcelldeyim. 24 aralıkta taahhütüm bitiyor. Cayma bedeli ne kadar çıkar gidiş geliş yapsam nasıl öğrenirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 10 Ekim 2023; 23:16:12 >
  • 2 gün önce türkcell geçmiştim :(

• Tam da hattımı Turkcelle taşımayı düşünüyordum. İlaç gibi geldi çok teşekkürler.

• Yalnız arkadaşlar, bu kampanyadaki GB ve fiyatlarla Faturasızdan > Faturalıya geçişe özel verilen Bol Star paketlerini bi karşılaştırın mutlaka.

Bol Star paketler daha uygun gibi.

Bol star almak için de git-gel (Turkcell Faturasıza) taktiği yapılıyor. Turkcell faturasızda hattınız,açıldığı dakikada bile Turkcell Uygulamasından hoop > Bol Star paketlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiNotu -- 10 Ekim 2023; 23:49:0 >

• 30 GB olan gayet iyi fiyatı.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Sizi kapsamıyor. Yeni turkcell hat alanlara ve başka operatör den hattını taşıyanlara bu kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 10 Ekim 2023; 23:53:17 >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Tamam işte şu anda gidiş geliş yapsam turkcell ne kadar ceza yazar bana onu soruyorum
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Gidiş geliş yapmak için aradan 3 ay geçmiş olması lazım. 90 gün yani. Malesef yararlanamazsınız
    Hocam seçen sene Vodafone'a gittim 1 gün sonra geri geldim sorun yaşamadım.

İlk abonelikten kasıt sıfır yeni alınan hat (yeni tesis) 90 gün taşıma yapamaz. Forumda git-gel yaparak Turkcell paketlere geçiş yaptığını yazanların sayısı son 3 ayda en az 20 kişidir. Bence de git-gel engellenmeli, bir operatöre hat taşıyınca en az 30 gün o hat taşınamamalı ama BTK numara taşınan operatörde hattın çekmemesi mağduriyeti yaşanmaması için diğer operatörde hat açıldığı gün bile geri taşımaya izin veriyor. Aynı empatiyi sıfır alınan hatlar için uygulamıyor yalnız.

Hemen geçildiğine emin misin?

Birde bu kesintisiz iletişim paketi zorunluluğu kalktı mı? Tercihe bağlı olarak verilir diyor 2 pakette de.
  • Bol star paketleri daha uygun arkadaşlar imkanınız varsa onlara geçin
  • Turkcell'de olan biri git-gel yaparak gecebilir mi bu paketlere? Eğer mümkünse süreç nasıl ilerliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayalistAkrep -- 11 Ekim 2023; 8:14:23 >
  • Su turkcell limitsiz paketleri çıkartmayı düşünmüyor sanırım. Geçen gün turktelekkmun 3 günlük yaptığı kampanyada 40gb +sinirsiz sosyal medya 205tldi
  • süper 10 ile 15 e geçiş yapılabiliyor.Ben süper 20 ye(174TL) geçiş yapmak istiyorum fakat izin vermiyor?

• Özellikle hızlı trenle yolculuk yaparken vodafone çekim kalitesi gerçekten kötü, bu noktada Turkcell’e geçmeyi düşünüyorum. Sanırım şu aşamada daha uygun bir tarife de yok bundan başka.

Rahat Diji paketleri 5 TL daha uygun hatta

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.