Şimdi Ara

Final 10 lu Deneme ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bu finalin denemesimi çok zor yoksa ben mi yapamıyorum?. Diğer denemelerde 380-400 arası yapıyorum. Ne zaman final çözersem 330-350 ye düşüyo. denemeleri çözenlerde de durum böyle mi acaba ? Yada final denemelerimi çok saçma

• Normale gore hafif kasıntı ondan olmuş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: qokhan59

Ya bu finalin denemesimi çok zor yoksa ben mi yapamıyorum?. Diğer denemelerde 380-400 arası yapıyorum. Ne zaman final çözersem 330-350 ye düşüyo. denemeleri çözenlerde de durum böyle mi acaba ? Yada final denemelerimi çok saçma

o deneme Biraz zordu hatta ben çözmedim çoğunu boşuna para verdik kimse çözmek istemedi çok fena moral bozuyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: swg__gs:)

quote:

Orijinalden alıntı: qokhan59

Ya bu finalin denemesimi çok zor yoksa ben mi yapamıyorum?. Diğer denemelerde 380-400 arası yapıyorum. Ne zaman final çözersem 330-350 ye düşüyo. denemeleri çözenlerde de durum böyle mi acaba ? Yada final denemelerimi çok saçma

o deneme Biraz zordu hatta ben çözmedim çoğunu boşuna para verdik kimse çözmek istemedi çok fena moral bozuyordu

sizlerede saçma geldi yani ozaman denemeleri çözmüyorum ygs haftası moral önemli :)) teşekürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

final zor. gittiğimden biliyorum. bizim dersanedeki hocalar burda kaç alıyosanız üstüne bi 30-40 koyun diyolar ygs için.

zor o doğruda kimi soruları fazla kasmışlar sanki :)
  • Nalet olsun finale bugün dergi denemesi olduk türkçe 30 d 9 y az önce fem kapsül çözdüm full :)) moralinizi bozmayın
  • finaln sorulari sacma arkadaslar ama 30 40 puan koyn olayni bilemem ama sinavla uyumlu sorular yok
  • yok arkadaşlar ya finalin denemeleri iyidir ya da bana mı iyi geliyo bilmem de formülde çok fazla müfredat dışı soru var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.