Şimdi Ara

firefox yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben explorer kullanmıyorum. dolayısıyla firefox taki yer imlerim explorer da yok. bilgisayarı forrmatladığımda bunları kurtaramıyorum. yer imlerini bir yere kaydedip format attıktan sonra geri yükleme imkanımız varmı acaba.

• ya bende arastıyordum kaydedebılımıyım dıye ama bende bulamadım formatta gıttı tabı ama bende yardımlarınızı beklıyorum kolay gelsın.....
  • EWT ARKDAŞIM BÖLE Bİ İMKAN VAR.(BENDE BUNA BENZER Bİ SORU SORMUŞTUM)YER İMLERİNİ KAYDEDTİYSEN FORMAT ATTIKTAN SONRA Bİ DAHA YERİNE KOYABİLİYORSUN

ALINTIDIR:SELENVİRUS

Yerimleri menüsünden yerimlerini yönete tıkla, açılan kısımdan menüden "dosyaya" oradan da "içe aktara" tıkla, açılan menüden "dosyadan aktarı" seç ilerle ve dosyayı göster.

• anladım. formattan önce dışa aktar yapıyoruz bokmark dosyası altında imleri kaydediyo. sonrada içe aktarla dosyadan alıyoz
    ellerin dert görmesin beni büyük bi dertten kurtardın arkadaşım
  • Sağolun arkadaşlar ben de bunu sorcaktım
  • C:\Documents and Settings\xxxxxx\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\2kpqmn7j.default burada xxxx sizin bilgisayar adınız olacak bunu içinde bookmark dosyasını kopyalaybilirsin yada yerimlerini yönetten dışa aktar yapabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.