Şimdi Ara

Fiyat için TT'den vazgeçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

13-14 yıldırdır TT kullanıyorum. Eylül ayında 2 yıllık taahhüt bitecek. ( 16 mbps / 120 TL / ay )

TT sürekli arıyor. 16 Mbps seçenekler:

Seçenek 1: 18 ay taahhüt ilk 6 ay 260 TL, sonraki 12 ay 520 TL.

Toplam 7800 TL, aylık ortalama 430 TL

Seçenek 2 : Mobil uygulamaya özel 12 ay taahhüt ilk 3 ay 300 TL, sonraki 9 ay 480 TL

Toplam 5200 TL, aylık ortalama 435 TL

TT fiyatları gerçekten cep yakıyor, diğer alternatifler

Seçenek 3 Türknet:

35 mbps, peşin ödersem aylık 370 TL ( 12 ay toplam 4450 TL )

Seçenek 4 Netspeed

35 mbps 350 TL

Seçenek 4 Millenicom

35 Mbps 260 TL

Bursa Osmangazi Kanalboyu bölgesindeyim. Oldukça merkezi altyapısı bence iyi bir yer. Max 61 mbps gösteriyor ama ben 35 terhic edeceğim. Daha önce TT 35 Mbps sorunsuz kullanmıştım.

TT'nin verdiği tp link w9970v3 model modem var. 4-5 sene önce vermişlerdi.

TT hariç diğer İSS'leri seçersem sizce başıma iş gelir mi? Hız, ping, müşteri hizmetleri vb.

Taahhüt yok ama sizce memnun kalmazsam para iadesi, işlemler vb. süründürürler mi?

• Yan operatörlerden (Netspeed ve Türknet) iki kere hizmet almayı denedim. Arıza durumunda Türk Telekom gibi aksiyon alamıyorlar, işler uzuyor. Onun dışında da internette kopma ve ping sorunu biraz arttı bu bana özel de olabilir bilmiyorum. Yani arada uçurum varsa yarı fiyatına falan geçilebilir ama 400 yerine 300 vermek için vs geçilmez bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 24 Haziran 2024; 3:2:24 >
  • ben vazgeçmezdim ama 35 için vazgeçilir türknet en mantıklısı duruyor peşin ödeme yapmak mantıklı olası zamlardan korur

türknet netspeed genelde türk telekoma yakın sonuçlar verir bulunduğunuz bölge önemli tabi altyapı kaynaklı sorununuz olmadıysa türk telekomda türknet ve netspeed de sorun yaşatmaz diye düşünüyorum. millenicom için aynı şeyleri söyleyemem söveni seveninden daha çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osayisamuel10 -- 24 Haziran 2024; 12:38:34 >
  • Memnun kalınmayıp TT geçmek istediğimde kredi kartından çekilmiş olsa bile parayı kredi kartına geri aktarıyorlar heralde.

Ayrıca TT'nin verdiği tp link w9970v3 modemi kullanıyorum. türknet geçersem yeni modem almak zorunda mıyım yoksa sadece kullanıcı adı şifre değişikliği ile türknet kullanmaya devam edebilir miyim?

ek masraf vb. yoktur inşallah. davet kodu ile indirim kazanma imkanı da var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.