Şimdi Ara

Fiyat Ucuz Mu Bana Mı Öyle Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vatan da Giga 1 Gb GDDR5 Fiyatına Baktım 390 TL diyor Sitede Bana Ucuz Gibi Geldi Eğer Alınır Fiyat Uygun Dersenzi Hemen Gidip Alayim 1 Tane Acil Yardımlarınızı Bekliyorum İşte Link;
    http://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-gv-n460oc-1gi-gtx-460-gddr5-1gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=47693#divDigerResimler

• Yalnız sadece world kart sahipleri için bu fiyat.Bunu dikkate aldıysanız ve world kartınıznız varsa fiyat kesinlikle çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Yalnız sadece world kart sahipleri için bu fiyat.Bunu dikkate aldıysanız ve world kartınıznız varsa fiyat kesinlikle çok iyi
    Evet World'üm Var.Hocam Alınır Dersen Hemen Gidip Alayim Bir Tane.Hatta Giga Değil Biraz daha Kasıp MSI Cyclone Bile Alabilirm Çünkü Oda 427 TL .
    @Xallez Hocam Ne Dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegzm

Evet World'üm Var.Hocam Alınır Dersen Hemen Gidip Alayim Bir Tane.Hatta Giga Değil Biraz daha Kasıp MSI Cyclone Bile Alabilirm Çünkü Oda 427 TL .
    @Xallez Hocam Ne Dersin

Alıntıları Göster
    Önüzümdeki bayram da gene %20 lik bir indirim olacağından fiyat gene 390 lira seviyesinde olacak.Beklemek pek birşey değiştirmeyecek yani.Fiyat alınabilir bir seviyede.Kaldı ki 6000 serisi çıkana kadar bu seviyeden daha da aşşağı inmesi zor gibi gözüküyor.Gerçi nvidia nın ati karşısında rekabet için indirime gitmesi ne kadar olası tartışılır...

• quote:

Önüzümdeki bayram da gene %20 lik bir indirim olacağından fiyat gene 390 lira seviyesinde olacak.Beklemek pek birşey değiştirmeyecek yani.Fiyat alınabilir bir seviyede.Kaldı ki 6000 serisi çıkana kadar bu seviyeden daha da aşşağı inmesi zor gibi gözüküyor.Gerçi nvidia nın ati karşısında rekabet için indirime gitmesi ne kadar olası tartışılır...

Alıntıları Göster
    Bencede bu indirimden Faydalanmak Bencede Mantıklı Gibi Geldi ..Ama Mesela Giga Vs MSI ne Dersin Tecrüebelerinden fAydalanırsak

• quote:

Alıntıları Göster
    alınabilir bir fiyat.. ekran kartı ihtiyacın varsaal bir ten gtx 460..
    ama gigabyte mı msi mi kararını sen ver..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

alınabilir bir fiyat.. ekran kartı ihtiyacın varsaal bir ten gtx 460..
    ama gigabyte mı msi mi kararını sen ver..

Alıntıları Göster
    Gigabyte Sanıyorum Alacağım .. MSI ile aralarında çok Fark Olduğunu Sanmıyorum.Zaten sonuçta GTX460 Gigabyte Yada MSI olması sadece çalışma ısı dereceleri farklıdır diye düüşnüyorum.Çekirdek Hızları farklı sadece Görünürde MSI 725 Mhz iken gigaByte 715 mhz de kalıyor.Performans da fark yaratır mı
  • Her iki markanında 3 yıl garantisi bulunuyor.İki marka arasında soğutma başarımı olarak MSI daha iyidir.Ancak gtx 460 diğer fermi serisi kartlar kadar ısınmadığından soğutma için ekstra para ödemeye gerek yok.Hangisi daha ucuz ise onu alın bir fark yok arada
    quote:

Bencede bu indirimden Faydalanmak Bencede Mantıklı Gibi Geldi ..Ama Mesela Giga Vs MSI ne Dersin Tecrüebelerinden fAydalanırsak
  • quote:

Her iki markanında 3 yıl garantisi bulunuyor.İki marka arasında soğutma başarımı olarak MSI daha iyidir.Ancak gtx 460 diğer fermi serisi kartlar kadar ısınmadığından soğutma için ekstra para ödemeye gerek yok.Hangisi daha ucuz ise onu alın bir fark yok arada
    quote:

Alıntıları Göster
    Tutmayın Beni İşten İzin Alayim de Hemen Bi GTX 460 Alayim Bu Fiyata Bir daha Bulamayabilirim Bence :)

• quote:

Bileşenler;

Cyclone'ların hız aşırtma potansiyeli daha iyi. Daha kaliteli komponentler ile donatılmış bir PCB kullanıyorlar. Fakat hava soğutma ile bu aradaki farkı bariz bir şekilde ortaya lpyaöazson, GIGABYTE ve CYCLONE arasında en fazla 100mhz GPU hızı farkı görürsün buda Cyclone ile belki 950 olur.

Soğutmaya gelirsek;

Cyclone daha sessiz ve GPU'yu daha fazla soğutuyor olmasına karşın, memory ve pwm soğutucuları bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Bileşenler;

Cyclone'ların hız aşırtma potansiyeli daha iyi. Daha kaliteli komponentler ile donatılmış bir PCB kullanıyorlar. Fakat hava soğutma ile bu aradaki farkı bariz bir şekilde ortaya lpyaöazson, GIGABYTE ve CYCLONE arasında en fazla 100mhz GPU hızı farkı görürsün buda Cyclone ile belki 950 olur.

Soğutmaya gelirsek;

Cyclone daha sessiz ve GPU'yu daha fazla soğutuyor olmasına karşın, memory ve pwm soğutucuları bulunmuyor.

Yani Sen Beni Konumumda Olsan hangisini Alırdın Arada Kaldım Ben. Şİmdi. F/P oranına Bakarak Tercih Sanki Giga ya kayıyor ama cyclone da göz kırpıyor diğer yandan sıkıştım valla

• quote:

quote:

quote:

Bileşenler;

Soğutmaya gelirsek;

Yani Sen Beni Konumumda Olsan hangisini Alırdın Arada Kaldım Ben. Şİmdi. F/P oranına Bakarak Tercih Sanki Giga ya kayıyor ama cyclone da göz kırpıyor diğer yandan sıkıştım valla

Alıntıları Göster
    Bu arada arkadşlar anakartım Gigabyte 880GA UD3H Olarak Kayıtlara Geçsin Ona Göre MSI yada Giga Yönlendirmesini Yapın .. LÜtfen

• quote:

Bu arada arkadşlar anakartım Gigabyte 880GA UD3H Olarak Kayıtlara Geçsin Ona Göre MSI yada Giga Yönlendirmesini Yapın .. LÜtfen

Alıntıları Göster
    anakart modeli ekran kartı seçiminde önemli değil..
    msi nin daha iyi hızaşırtılacağını düşünüyorum..
    bütçe müsaitse msi al bence..
  • quote:

quote:

quote:

Bileşenler;

Soğutmaya gelirsek;

F/P olarak GIGABYTE alırdım eksen'de kapıda ödeme ile 420TL, vatanda World 6 taksit ile 395 TL'e geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

anakart modeli ekran kartı seçiminde önemli değil..
    msi nin daha iyi hızaşırtılacağını düşünüyorum..
    bütçe müsaitse msi al bence..

Alıntıları Göster
    Bütçe O kadar Sorun Değil Hocam Şu Durumda MSI Cyclone Mı Diyorsun Diğer Üstad Sorun Olmaz Hangisi Ucuzsa Onu Al Demişti :) Ne Acayip Yaw bu ..
    not: Yanlış Anlamasın Kimse Amacımız Kimseye Saygılsızlık Yapmak Kırmak Değil . Herkesin Düşüncesi Çok Önemli Bu Başlıkda Herkese Tşkler

• quote:

Alıntıları Göster
    Elimdeki 5770'i satıp bir PC'de en azından nVidia olsun diyorum ama ben de emin olamadım, MSI ve GIGABYTE arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Elimdeki 5770'i satıp bir PC'de en azından nVidia olsun diyorum ama ben de emin olamadım, MSI ve GIGABYTE arasında kaldım.

Alıntıları Göster
    :@ No Way Out Hocam F/P Olarak giga Dedi Ama Sonra Kayboldu ..Herhalde Taksiye Bindi Gitti :)

• Şuan Vatan stoklarında bu kart var mı acaba?
  • Oc ile uğraşmayacaksanız gigabayte almak daha mantıklı şu aşamada.Fazla irdeleyecek bir durum yok
    quote:

:@ No Way Out Hocam F/P Olarak giga Dedi Ama Sonra Kayboldu ..Herhalde Taksiye Bindi Gitti :)
  • quote:

Oc ile uğraşmayacaksanız gigabayte almak daha mantıklı şu aşamada.Fazla irdeleyecek bir durum yok
    quote:

Alıntıları Göster
    Giga Al çift fanlı olması Yeterince serin tutmasına yeter MSI ile aralarında en fazla 3-5 derece oynar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.