Şimdi Ara

FM 2015 Taktik Sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Freiburg takimi ile oyuna basladim. Ligde geride kalan 7. haftada dusme potasinin biraz uzerinde yer aliyorum. Takimin kadrosuyla ilgili spesifik ozellikleri yaziyorum, bana nasil bir yol izlemem gerektigi hakkinda bilgi verebilir misiniz?

- Yaratici ve bitirici forvet oyuncusu yok. Tum forvet oyunculari sahte ve caliskan forvet ozelliklerine sahip.
    - Sol kanat dripling, hiz ve orta konusunda zayif.
    - Orta saha savasci ozelliklere sahip.
    - Defansta ofansif bek yok. Yavas, cakili stoper oyuncular mevcut.

Su ana kadar hep genis alanda kanat uzerine kurulu taktikler izledigim icin bu kadro ile cok sikinti cekiyorum. Dar alanda orta alan taktiklerine yogunlasmak daha mantikli gorunuyor fakat bu mentalite hakkinda hicbir bilgim yok. Nasil talimatlar vermeliyim takima? Nasil bir dizilis onerirsiniz ve avantajlari/dezavantajlari nelerdir?

Edit: Ek olarak savunma oyunculari hava toplarinda ustun olmalarina ragmen takim duran toplardan gol yemeye yemin etmis durumda. Yedigim 16 golun 7si duran toplar. Ne kadar calistirirsam calistirayim israrla yemeye devam ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uclupriz -- 5 Ocak 2016; 5:16:10 >

• Kanatlar zayıfsa ortadan hücum et ama eksiklerini de iyi belirlemişsin devre arası oralara takviye yap.
  • Burjuva9 kullanıcısına yanıt
    Takim cok fakir. 20lik oyunculari oynatiyorum tamamen genclere bel baglamis durumdayim. Su an iyi bir ivme yakaladim kisa pas trafigi sayesinde ama bir olay tam mantigima yatmiyor. Mesela az once Leverkusen'i 3-2 yendim uc defa one gecerek ama yedigim gollerin ikisini de maci rolantiye alinca yedim. Normalde tam tersi olmasi gerekmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uclupriz kullanıcısına yanıt
    Ordaki mantık şu galiba sen böyle çekilince hücum yapmayınca rakip üstüne geliyor o yüzden herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.