Şimdi Ara

Format atamıyorum-harddiski göremiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus laptopumun sarji bitip kapandi, bi daha acmaya çalıştiğimda mavi ekran gelmeye başladı (0x0000007b yazıyordu). Son care format atayım dedim bu sefer harddiski görmüyorum diye uyarı veriyor. Fakat harddisk bölümlerini c harici bölümlerde yer alan dosyaları bile görüyorum. Aşağıda resimlerini ekledim. Harddisk yandı desem bölümlerini de göremiyor olmam lazım. Hem bu kadar basit olmamali yanması.
    İlk uyarı

Buradaki gibi bölümler görülüyor. C nin artısına tıklayınca açılmıyor diğer bölümler açılıyor dosyalar bıle görülüyor.

Yardımcı olabilecek ya da fikri olan var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: unknowncommand

Asus laptopumun sarji bitip kapandi, bi daha acmaya çalıştiğimda mavi ekran gelmeye başladı (0x0000007b yazıyordu). Son care format atayım dedim bu sefer harddiski görmüyorum diye uyarı veriyor. Fakat harddisk bölümlerini c harici bölümlerde yer alan dosyaları bile görüyorum. Aşağıda resimlerini ekledim. Harddisk yandı desem bölümlerini de göremiyor olmam lazım. Hem bu kadar basit olmamali yanması.
    İlk uyarı

Buradaki gibi bölümler görülüyor. C nin artısına tıklayınca açılmıyor diğer bölümler açılıyor dosyalar bıle görülüyor.

Yardımcı olabilecek ya da fikri olan var mı? Teşekkürler.

ahci modeyi kapatıp denermisiniz

• Biosta ahci yazan yerde diğer seçenek olan ideyi sectim , bundan mı bahsediyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.