Şimdi Ara

Format atarken siyah ekran kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 7 yıllık bir laptop vardı ssd güncellemesi yapayım dedim ssd taktım format atarken bi yerde takılı kaldı bekledim 30dk hiç ilerleme olmayınca güç düğmesine bastım kapayıp açtım . Daha dogrusu açamadım bilgisayar çalışıyor fan devrede fakat monitörde görüntü yok ilk baştaki samsung yazısı bile gelmiyor eski harddiski taktım aynen ondada görüntü yok ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veycelldmr45 -- 19 Aralık 2020; 1:5:38 >

• Laptop modeli nedir?
  • samsung np350v5c-s0ftr
  • Eski harddisk ile yaklaşık 20dk sonra görüntü geldi yeni ssd ile hala görüntü yok(3 saat bekledim)
  • Bios a giriyor mu makine hdd ayarı vs yapmanız gerekebilir. Bios da yeni ssd görüyor mu peki?
  • F12 yapın
  • Yok ekran hiç gelmiyor ki sadece power ışığı yanıyor
  • Tekrar eski hdd taktım hiç görüntü yok yani ekran sanki hiç yokmuş gibi laptop komple söktüm monitör baglantılarını vs kontrol ettim ramleri tek tek denedim yok ... Başka adaptörle çalıştırdım yok.. şimdi bantladım kanalları ısınmasını bekliyorum
  • Aynı sorunu ben de yaşadım. fişten çıkarıp pili söküp güç düğmesine 15 sn kadar basılı tutup sonra tekrar pili takıp çalıştırdım.

Güç düğmesine bastıktan en az 3 dk. sonra Samsung logosu geldi. flash bellekten Windows 11 kurulumunu tamamladım. Çık hızlandı ancak ilk açılış halen en az 3 dk. bekliyorum. Sonrası çok hızlı. Çözümü bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.