Şimdi Ara

forum sitesi yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar forum.doananimhaber gibi bi forum sitesi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bilgi verirseniz sevinirim!!!

• yapamazsin
  • Talebiniz doğrultusunda size yardımcı olabiliriz.

Referanslarımız, kampanyalarımız ve detaylı bilgi için iletisim@sheney.com u ekleyebilirsiniz.
  • Hostunu ve domainini alwww.hostavrupa.net benimde çalıştığım firma ve hem kaliteli hem yardımsever biryer...
    Daha sonra hangi tabanla forum kurmak istediğine karar ver phpbb,vbulletin,smf,mybb vs. ferisi emin ol çok kolay bunların hem kullanımları basit hem kurulumları yönetimleri hemde hizmetleri yüksek derecede iyi
    Tavsiyem bu yolu izle istediğine ulaşırsın

• yaw arkadaşlar kendi reklamlarınızı yapıp durmayın yaw adam yardım istemiş siz para talebiyle yapmayı ön koşuyosunuz yine parayla yapın ama kim yardım isterse hemen para materyalistmisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: satelite

yaw arkadaşlar kendi reklamlarınızı yapıp durmayın yaw adam yardım istemiş siz para talebiyle yapmayı ön koşuyosunuz yine parayla yapın ama kim yardım isterse hemen para materyalistmisiniz

Sen benim yazdığım mesajı okumadın galiba herhangi bir paradan bahsetmişmiyim...
    hostavrupa benim firmam değil ordan parada kazanmıyorum,sadece arkadaşa düzgün hizmet alabilmesi için öneride bulunuyorum yazarken mesajlarına dikkat et şuana kadar forumda bir kişiden bile para istemedim ben...
    Muhalefet olana kadar yardım etseydin ya

• quote:

Orjinalden alıntı: mizahci

quote:

yaw arkadaşlar kendi reklamlarınızı yapıp durmayın yaw adam yardım istemiş siz para talebiyle yapmayı ön koşuyosunuz yine parayla yapın ama kim yardım isterse hemen para materyalistmisiniz

Sen benim yazdığım mesajı okumadın galiba herhangi bir paradan bahsetmişmiyim...
    hostavrupa benim firmam değil ordan parada kazanmıyorum,sadece arkadaşa düzgün hizmet alabilmesi için öneride bulunuyorum yazarken mesajlarına dikkat et şuana kadar forumda bir kişiden bile para istemedim ben...
    Muhalefet olana kadar yardım etseydin ya

sana bişe diyen olmadı isim kullandımmı iyi bak örneğin sheney ben onu kast ettim

• Eğer araya benide sokmuyorsan alıntı yap onun mesajına söyle tüm mesajların altına yazıyorsun şimdide seni kastedmedim diyorsun...
    Açıkça söyleyim buna inanmıyorum...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zErOs

quote:

kardeşim sana vallahi bişe demedim sheney ve sheney gibilerine dedim

siz ne terbiyesiz birisisiniz, kendinize gelin bu başlığı bu hale getiren sizsiniz, ayrıca katlanamıyosanız çeker gidersiniz...

Bu arada bu başlığı daha fazla kirletmeyelim moderatör arkadaşlarımızdan buradaki tüm gereksiz mesajların silinmesini istiyorum. Amaçdan sapıldı çünkü.

kardeşim sen ne diyon ya sen kendini ne sanıyosun ben onu anlamadım katlanamazlık gibi bişe yokki ortada ne dionuz rahatsızmısnız buluttan nem kapıonuz..

Bakın beyefendi ben size siz ile sesleniyorum ilk önce saygılı konuşmaya davet ediyorum sizi, ikinci olarak da moderatör arkadaşlarımıza bu konunun daha fazla kirlenmemesi için bana hakaret edilmediği sürece mesaj yazmayacağıma söz verdim. Lütfen hakaret etmeyiniz.

Bundan sonra herhangi bir mesaj yazmayacağım bir hakaret daha olmadığı sürece.

• quote:

Orjinalden alıntı: 40ahmet40

merhaba arkadaslar forum.doananimhaber gibi bi forum sitesi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bilgi verirseniz sevinirim!!!

bu tartışma bitmez brader, en iyisi sen bi tane daha yeni konu aç..
  • birşey öğrenelim diye forumda dolaşıyorum ama 9 mesajdan sadece birinden belli başlı forum taban yapılarını öğrendik...daha fazla bilgi istiyoruz herdaim ...sonra başlık açtık mı yeni "forumda arat" nidaları yükseliyor..
  • Birşeyler yaparsın ancak dh kadar başarılı olmassın bence sen burada takıl
  • dh kadar olamıyacağı doğrudur ancak bu tür adımları kendin kurmayı öğrenerek yapsan daha iyi olur bence. sana tavsiyem biraz sabret ve ilk gördüğün web tasarım kursuna katıl. tabi benim gibi bu tür etkinliklerin yapılmadığı bir şehirde değilsen. ben yaz gelmesini bekliyorum. yazın bende öğrenmek için böyle bir kursa katılacağım. herşeyi öğrendikten sonra iyi kötü bir site yaparsın. öğrendikçe geliştirirsin. bu tür şeyleri öğrenmek gerek. artık bilgisayar her alanda var
  • arkadaşlar ben ücretsiz com uzantılı site yapmak istiyorum nasıl yaparım
  • ucretsiz .com olmaz ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnoMANYAK

yapamazsin

arkadaşım önceklikle donanımhaber gii bi r forum yapmak her babayiğidin harcı değil çünkü kodlarını herşiyini elle yazıyorlar bunun için kodlama dillerini bilmen lazım o da çok uzun o yüzden tecnonamyaka katılıyorum-

• sana yardım edebilirim istediğin(asp olmak şartıyla)her türlü siteyi bedavaya kurarım ama adminliğe ortak olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.