Şimdi Ara

FOSSIL FS4933 Erkek Kol Saati 199 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
7.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kliksa.com/urun/fossil-fs4873-erkek-kol-saati/902032792
    Şu saatin aynısını ABD'den 40 dolara almıştım, böyle uçuk rakamlar verilecek bir marka değil.
  • fossil iyidir. eskiden tic tac serisi vardı.digital animasyonlu falan.çok güzeldi artık klasiğe dönmüş.üretmiyor...
  • KURTAY1 kullanıcısına yanıt
    En temizi alicaksin 2 3 tane invicta yurt disinda tanidigina getirteceksin.En baba saat.orda 50 60 dolardan basliyor fiyatlar bizde 750 liradan.dusunsene 2 bin liralik saat takiyorum ben su an invicta ama saati ordan 100 dolara aldim.Cok da sahane bi saat.Swiss yapimi en basitinden benim model.amazondan aliyosun amerikada tanidigin adresine gonderiyosun bayramda seyranda getiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutluluğu uzaklarda aramayin
     FOSSIL FS4933 Erkek Kol Saati 199 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: DnR

Mutluluğu uzaklarda aramayin

GA100 ve GA120 kullanıyorum bende, sağdakinin kasada solmamı var ? Kırmızı tonu nasıl ? Birkaç resim gönderebilirmisin kolunda iken. Aslında o modelden 'de alabilirim

• 225 liraya mı çıkmış?
  • cyber_brain C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek
  • Aksam akşam askerde iken insan masraf sokukurmu

• sepetime attığımda 225 tl idi. ödemeye geldiğimde 349 tl ye yükselmiş. Bu kliksadan ne zaman alışveriş yapsam sorun çıkarıyor. Eğer çözüme ulaştırmazlarsa yine tekrardan üyeliğimi sileceğim.

• zamanında 100 dolara ebay'den orjinal fossil almıştım saat analog ama ortada dijital olarak saniye var çok güzel saat, 1 ay önce shark aldım aliexpress'ten, 1 hafta kullandım sonra Fossil'e geri döndüm, çünkü Fossil'deki rahatlık hiçbir saatte yok, 5 senedir kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim
  • Duymadığı kullanmadığı ürünü kötüleyip 2 kere reklamını gördüğü markayı yere göre koyamayan arkadaşlara cevap vermekten sıkıldığım için bu konuda bir şey demeyeceğim. Almak için girdim fiyatı 345 tl olmuş.
  • konuyu hortlatmış gibi olucam ama az önce trendyoldan bu saati sipariş ettim genç indirim ve visa indirimiyle birlikte 255e geldi ykmde 480 saat&saatte 500 lira olduğunu dikkate alırsak fiyatı gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverRing33

konuyu hortlatmış gibi olucam ama az önce trendyoldan bu saati sipariş ettim genç indirim ve visa indirimiyle birlikte 255e geldi ykmde 480 saat&saatte 500 lira olduğunu dikkate alırsak fiyatı gayet iyi

Pahalı almışsınız. Takip ederseniz bir çok sitede kampanyalarla 230 veya altına almak mümkün oluyor.
  • www.aliexpress.com/item/Fast-Free-Shipping-OHSEN-Brand-Fashion-ANALOG-Digital-Sports-Military-Watch-Genuine-Leather-Day-Date-Alarm/1872078168.html

arkadaşım için sipariş vermiştim bugün geldi
    kayışı olsun gövdesi olsun kaliteli görünüyor
    arkadaşım kullanıp memnuniyetini anlatırsa bende kendime alacağım

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    valla trendyol güvenilir diye 10 20 lirayı aramadım
  • BatuKır B kullanıcısına yanıt
    benimkide 7-14 şubat arası gelicek bakalım geldiğinde nasıl olduğunu buraya yazarım :D
  • http://www.hizlial.com/fossil-fs4933-erkek-kol-saati/10395507?pid=10411708

Hızlı al da 259 TL alınırmı sizce bu fiyata
  • güzel saat
  • Fossil ile Orient karşılaştırılmaz.

Orient Japon Miyota mekanizma kullanır ya da tam otomatik ömürlük saat üretir.
    Fossil Kore veya Çin'de üretilen mekanizmayı saate koyar markasını bastırır piyasaya sürer. Zaten Fossil alacakların da "giyim markası" saati aldığını unutmamaları gerekir.

Peki Fossil kötü bir saat markası mı? Tabii ki hayır. Nasıl ki bir ürün aldığınızda garantisi varsa, 200+ lira verdiğiniz ürünün arızası olduğunda paşa paşa ilgilenmek zorundalar. On liralık saat almıyorsunuz sonuçta.
    Misal ben, 2011'den beri Fossil'in aşağıdaki modelini almayı sürekli erteliyorum. Bir türlü ucuzlamadı. Kendi sitesinden görüp Türkiye'ye gelişine aylar boyunca şahit oldum şu an her yerde var. Tasarımına öyle hayranım ki, bu saati tasarlayanın ellerinden öperim. Birebir olarak da birçok kez inceledim. Hani bazı markalar vardır ya, lüks olmaz ve çoğu ürünü de sıradandır. Ama bir ürün yapar ki o ürün canavar gibi olur ve herkes o ürün sayesinde markayı tanır. İşte bu saat öyle bir saat. Bir - iki senelik kullanım sonunda bile taş gibi olduğunu gördüm. Saat resmen tank gibi ve bir o kadar da şık. Her detayı mükemmel. Şu anda Timex T2N700 kullanıyorum. 3 sene oldu. Taş gibi. Çizik yok. Tasarımı harika. Ve dünyadaki ilk akıllı çip taşıyan kronometreli saat olma özelliğini taşıyor. İnceleyin göreceksiniz. Demek istediğim şu; saatte markalardan çok modelleri gözlemleyin. Fossil dediğiniz marka çoğu zaman düzgün üretim yapar. Modellerin bazısı düşük kalite üretim olabilir siz de alırken "-Bunun dışı kaplama mı yoksa ham madde rengi bu mu?" diye soruverin bi zahmet. Selametle.

• Daha gızel modelini 199a almıştık fs4895 mi neydi benziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.