Şimdi Ara

FOUR SEPULCHERS QUESINI BILEN ANLATSIN LUTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BU FOUR SEPULCHER QUESTI NASIL YAPILIR VE NE ALMAK ICIN YAPILIR?? bılen varsa detaylı anlatırsa sevinirim

• Şu imperial Tombda en dipteki npc den alınan questmi. Onu yapmıştım ben c5 te. Kapıları açmak içindi sanırım. Yalnız dikkat et o kapıları açtıktan sonra orda durmak istemeyeceksin. :D Halisha denen moblar var onlardan kesip sayısını tam hatırlamıom ama baya bi kesmen icap edecek. Vaktim olsa gelir sana yardım ederdim.
  • O KAPILAR HER ZAMAN ACIK DEĞİL AMA..QUESTİ ALDIM OLE BAKIYOM NASIL GİRİLDİĞİNİ FELAN BİLMİYORUM İİCERİ PARTY İLE GİRMEK GEREKİYOMUS DİE DE DUYDUM...QUEST BİTİNCE PEKİ NE VERİYO???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secmenn -- 1 Ağustos 2007; 18:57:15 >
  • tam emin degilim ama benim arkadaslarım o questi yapmışlardı yapmalarındkai amaçlarıda suydu
    forge of god in icindeki demirciden bir tane quest aliyorlar imğ tomb veta fog ta 1000 yaratik kesiyorlar eger bu 1000 yaratıgı kesip görevi bitirirlerse sadece s grade parts filan alabiliniyormuş ama bunun yanında bu 4 kapı görevinide bitirirlerse s grade wepons %100 recipe aliniyor
  • birde buraya bak belki aradigin quest vardir
    http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/
  • Questin ıkı bolumu var c4 ve c5 kısmı.
    Şimdi o kapıların önündeki taşlarla açacaksın kapıları. Orası ayrı bi konu.
    Sımdı ortada kı hayalletten questı alıyorsun. O da senden halisha isimli moblar var oralarda 80 küsür leveldi sanırım. Onları kesiyorsun. Yalnız önemli not onlar çok güçlü ve kalabalık oluyor etrafları parti ile gitsen oraya senin için iyi olur :D Daha sonra itemleri tamamlayınca geri dön ve seni kapıları açmak için taşlarla konuşmaya gönderecek. Taşlarda sana kapıları açacak ve süpriiiiiiiz karşında 100 kadar agresif 85 levellik mob var :D
    Şayet partin kuvvetli ise ve şans ile bütün hepsini kesebilirsen. İkinci kapıya git. Onuda aç ve tekrar süpriz aynıo şekilde yine 100 kadar 85 levellik mob ordusu :D böyle böyle tam 4 kapı açıyorsun. Ardından karşına C4 trailerindaki Elfin karşısına çıkan O meşhur Boss çıkar karşına işte questin amacı o oldukça değerli itemler düşürüyordu low rate servera göre.
    Questin C5 kısmını bende tam bilmiyorum ama ona yakın bişeyler. Onun sonunda da ödül olarak Frintezzaya giden yolu öğreniyorsun.
    Valla anlatmakla nekadar anlarsın orası karışık. Çünkü baya bende aramıştım o questi.

• yani dimension rift olayinin cok daha zorlastırılmıs hali hmmmmmm.anakazele gitmek icinde buna benzer sistem var ama bunu bir turlu çözemedim.benim clan bir iki kere gitmisti yetisemedim.ve kapıdan da kendim giremiyorum onun zamanları var galiba....!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.