Şimdi Ara

Fps ve ping sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunda neden ping oluyor. 100mbit internet var 2 kişi oynuyoruz eso yu full ayarlarda 0 sorun kaldıran laptoplar lolde kafayı yiyor. ESO nun hem pc yi daha çok kasması hem daha çok dosya kaybı yaşaması gerektiğini 10 dakika pvp izleyerek bile anlarsınız. LoL de bu olayın çözümü yoksa yatırdığımız 100 liralar ayrı ayrı zıkkım olsun ne diyim zaten amaçsız oyun birde sinir bozucu oluyor. Egoya yatırsan 200 lirayı tam takım oynuyor olurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogdu96 -- 11 Nisan 2016; 12:23:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu sil bidaha yükle ayarları biraz düşür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç ping ? Ping senin kaç para ödediğin veya hızına bağlı degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim para ödedim diye olmasın demiyorum Eso'ya da para harcadım ama aradaki temel fark Esonun megaserver da oynan ultra yüksek grafikli bir oyunken, oyun mekanikleri binbir ayrı noktada binbir şekilde değişiyorken dosya kaybı olmaması lolün ise dosya kaybı(ping) olmasıdır. Oyunun neden 5-10 gb olduğu muamma. 5-10 gb olması demek tıpkı eso eya tüm diğer online oyunlar gibi oyuncu hamlelerini anlatan basit kodlar hariçi tüm kod, resim, gradiğin dosyalarda barındırılması demektir. Hani Ping var allah belasını demiyorum. Ama olduğunda neden oluyor? Sorduğum soru bu. Yani bu 1-2 kişide değil lol oynayan 2 kişiden birinde olan bir sorun.
  • 8 Mbit internetim var ttnet 49 lira ödüyorum evde 5 kişi wifi ile bağlanmasına rağmen maksimum 60 genellikle 50 pingde euw'da oynuyorum . Konuş bence .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogdu96

Kardeşim para ödedim diye olmasın demiyorum Eso'ya da para harcadım ama aradaki temel fark Esonun megaserver da oynan ultra yüksek grafikli bir oyunken, oyun mekanikleri binbir ayrı noktada binbir şekilde değişiyorken dosya kaybı olmaması lolün ise dosya kaybı(ping) olmasıdır. Oyunun neden 5-10 gb olduğu muamma. 5-10 gb olması demek tıpkı eso eya tüm diğer online oyunlar gibi oyuncu hamlelerini anlatan basit kodlar hariçi tüm kod, resim, gradiğin dosyalarda barındırılması demektir. Hani Ping var allah belasını demiyorum. Ama olduğunda neden oluyor? Sorduğum soru bu. Yani bu 1-2 kişide değil lol oynayan 2 kişiden birinde olan bir sorun.

:D Dostum yanlış anladın. İnternete ödediğin paradan bahsediyorum. Oyuna hepimiz para veriyoruz zaten :D

Şimdi 100 Mbps'i hangi servis sağlayıcıdan aldığına bakıyor iş. Mesela Uydunet kullanıyorsan LoL'de lag olması çok ama çok normal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.