Şimdi Ara

FRANSA YOLU GÖZÜKTÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sonunda bekledigim haber geldi, Hollandadan bir dostum vasitasiyla pre-tester olarak ubisoft alt departmanda calismaya baslayacam 1300 euro maas ile, ülkemi en iyi sekilde temsil edecegim, bu mutlulugumu sizle paylasmak istedim, Guerilla Software binasi Dostumun okulunun hemen yakinindaymis, Ülkemde kalmak isterdim ama kendi sevdigim isi yapmak istiyorum Eylul un 2.haftasi yola cikiyorum. Bol sanslar dileyin...

• Tebrik ederim!

PS3 Portlarını yine kötü yaparlarsa kız. Otacon sizi protesto ediyor de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Genome

Arkadaslar sonunda bekledigim haber geldi, Hollandadan bir dostum vasitasiyla pre-tester olarak ubisoft alt departmanda calismaya baslayacam 1300 euro maas ile, ülkemi en iyi sekilde temsil edecegim, bu mutlulugumu sizle paylasmak istedim, Guerilla Software binasi Dostumun okulunun hemen yakinindaymis, Ülkemde kalmak isterdim ama kendi sevdigim isi yapmak istiyorum Eylul un 2.haftasi yola cikiyorum. Bol sanslar dileyin...

kardeşim hayırlı olsun artık haberleri alırız senden

• Tesekkr ederim, Aslinda Ubisoft a kizginim ama.... Herneyse zaten calismalarim ana oyunlara yonelik olmayacak simdilik...
  • Doğruysa hayırlı olsun.Art niyet arama,burada yazdığın mesajlar ve verdiğin cevaplar sonucunda şüpheye düştüm biraz.

Çünkü sitemizde Oğuz isimli bir arkadaş vardı,Amerika'da Ferrarisi ile bile tur atmıştı diye hatırlıyorum.

Eğer doğruysa hayırlı olsun,ülkemizi temsil edersin umarım en iyi şekilde....
  • Tesekkur ederim Jermaine senle zitlastik biraz kusura bakma
  • Genome umarım çok başarılı olursun İnsanın sahip olmak isteyeceği yegane mesleklerden biride bu olsa gerek...
  • Arkadaşın diğer msj larına bakarsanız kesinlikle Oğuz olduğunu anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuvelle -- 25 Ağustos 2007; 14:43:41 >
  • Ooo! Hayırlı olsun..
  • Tebrik ederim.Artık bazı bilgileri önceden alabiliriz değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 24 Ağustos 2007; 22:25:07 >
  • Arkadaslar gergindim bu aralar kusura bakmayin herkese tesekkur ederim, Haberleri internetten alabiliyorsunuz zaten.. Bu arada oguz ne?
  • haberleri ilet bize ama ama adamlar optimizasyon cahili hani optimizasyon hakkında bişeyler öğret bunlra senin gibi uzmanlara ihtiyaçları var:D
  • OĞUZ hangi oğuz ya?efruz olan mı?
  • Bende ABDUL biliyordum adını ama deyilmiş.Şimdide OĞUZ ile EFRUZ çıktı kim bu esrarengiz adam anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurmurat360x -- 25 Ağustos 2007; 14:17:03 >
  • arkadaşaım çok güsel bi haber bu hayırlı olsun tebrikler
  • ya bu arada EFRUZ a ne oldu 1-2 aylıgına tatile gitmiştim geldimde sesi solugu yok adama ne yaptınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jermaine723

Çünkü sitemizde Oğuz isimli bir arkadaş vardı,Amerika'da Ferrarisi ile bile tur atmıştı diye hatırlıyorum.

Yalandan kim ölmüş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex_webster -- 25 Ağustos 2007; 14:24:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bedi-bedr

ya bu arada EFRUZ a ne oldu 1-2 aylıgına tatile gitmiştim geldimde sesi solugu yok adama ne yaptınız

Kendi isteği ile forumdaki üyeliğini kapattırdı.
  • forumdaki üyeligini kapattırdı, ama gitti anlamına gelmiyor demi bu arada tebrik ederim yeni işinde başarılar bize bilgi sızdırmaya ihmal etme gözümüz kulagımız ol ulan ne fesat insanım be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.