Şimdi Ara

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
6
Favori
32.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayet sıkıntılı son zamanlarda. Benimde 1 tane bekleyen ödülüm var ödemediler 6 gün oldu bugün. 7 gün olmasını bekleyin dediler bekliyorum bakalım.

Coinbase görevi Revu’da. İşlem bitince 1 günde hesaba yansıyor ama Freecash 1 ay bekletiyor bilginize. Denizbank görevini de 1 ay beklettiler. Bugün 1 ay doldu ödemeyi çektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

Hocam benim coinbase hesabım vardı şimdi revudan tıkladım ve o hesaba giriş yaptım. Revuda tıkladı bekliyor olarak görünüyor yeni üyelik olmadığı için emin olamadım ama gene de bi 5dolar atıp deneyeceğim, siz coinbasede ödeme yöntemi eklediniz mi yoksa direk para gönderip çektiniz mi. Ödeme yöntemi eklerken saçma bir şekilde hata alıyorum.

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt

Yeni üyelik şartı var hocam. Eski üyeliğe geçerli olmayacaktır.

Yeni üyelik açtıktan sonra 5-6$ XLM gönderip USDC dönüştürüp tekrar XLM yapıp çekebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tamamdır hocam teşekkürler yeni hesap açıp ondan yaptım.

• yeni ticket açtın mı ? ben yeni açmıştım yine mail gelmiş 7 gün içinde yatmazsa mail at diye xd 5 günlük bir mail var 2 gün sonra ona mail atacağım bakalım... +++ ara ara testleri kontrol edin webden açınca çalışıyorlar 15 dk da 3 tane çözdüm 3 dolar aldım havadan...

• l053r kullanıcısına yanıt

Yarını bekliyorum. Yarın eski maile tekrar cevap yazacağım.

Testler de güzelmiş onlara da bakayım teşekkürler.

1 hafta sonra mail at diyen maili cevapladım, dün gece 2.5 dolar yatırmışlar hala 2 tane açık (6 dolarlık) görev var onları yatırmamışlar .d neyse 2 haftaaya onları da çekerim... vpn durumlarına dikkat ediyorum, kurallara uyuyorum 3 haftada 16 dolar çekmişim, en geç hesabıma yatma süresi 10 dakika idi (litecoin ile çekiyorum)

eğer yeni başlayacak veya hali hazırda kullanıp yeni bir şey arayan varsa tavsiyem lords mobile ile state of survival. bu 2 sinde eğer iyi bir klana denk gelir ve vakit ayırırsanız 1 haftada görevleri tamamlıyorsunuz. en basit görevler de anketler fakat çoğu zaman çalışmıyor gün içinde webden deneyince bazen çalışıyorlar. call of antia diye bir oyuna başladım tam p2w bulaşmayın yanarsınız....

Bu uygulama/site sayesinde öğrenmiş oldum ki piyasada ne kadar böyle oyun varsa hepsi aynı oyun motorundan çıkma. Sadece farklı grafikler giydirilmiş. Konsept %90 aynı, ufak tefek değişik özellikler var. State of Survival, Lords Mobile dışında Rise of Kingdoms da bu tayfadan. Call of Antia da bunlardandır diyordum ama o biraz daha değişik heralde.

Ben halen alamadım. 7 gün bekleyin diyen maili cevapladım bekliyorum bakalım.

Adgate görev yapıp ödeme alan oldu mu hiç? $26.1 değerinde Board Kings görevi gözüküyor.

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hocalarım Adgem den coinleri alabildim sonunda. Size gelen e posta başlığı ile farklı e-mail hesaplarından aynı başlığı kullanarak e-mail atarsanız dikkate alıyorlar. Ben boşuna aynı e-mailden yazıp duruyormuşum :D Şuan da Lootably ile uğraşıyorum gerçi buradan hiç görev alıp yatmayan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kojiro kullanıcısına yanıt

benziyor fakat oyuncuya yardım kısmı çok az, 2 gün önce 12. mapa geldim fakat final bossunu kesemiyorum en fazla 21 bin güce çıkabildim boss 23 lvl ve sürekli beni kesiyor. oyun içindeki karakterleri geliştirme kısmı tamamen p2w. + lootboıx gibi hero spawnlamak var bir kanserde burası. riseofkingdoms oynamadım henüz.

@kuultakılanzubbe 5 anket ve call of antiayı lootabledan yapmaya çalışıyorum anketler anında oyun ise 1 2 saat içinde kendiliğinden ödenmişti.

Benimde bir başka görevim anında ödendi hocam ama nedense bu ödenmedi. Support desteği için mail bırakıyorum otomatik mail ile bile dönmüyor bir kaç mail hesabını bıraktım ama dönüş yok :D

Telefonu dikine kullandırmasıyla bile diğerlerinden ayrılıyor :D Araya biraz candy crush serpiştirmişler kalan kısımlar çok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 20 Şubat 2022; 1:14:24 >
    Ben paramı çekemiyorum hata veriyor neden acaba siz biliyor musunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geceeceetin G kullanıcısına yanıt
    Ne hatası alıyorsunuz hocam?

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡

• Böyle hata veriyor

• Geceeceetin G kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya nereden ulaştınız? Freecash değil burası. Reklamlardan gitmiş olabilirsiniz.

Profilimden withdrawal bastım oradan claim cashouta tıkladım bana yardımcı olur musun

• ⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.