Şimdi Ara

Fz35 mi yoksa S200Exr mi yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok kısa sürede bir karar verip makine almak istiyorum.Amatörlükten yarı profosyonelliğe geçmek istiyorum dolayısıyla en iyi kompakt makineyi istiyorum.Yaklaşık 800-1000 civarı bir bütçem var. Dolayısıyla sahibnden veya gg dan başka pek seçeneğim yok. Sizce hangi makineyi almalıyım iki makinede 700 civarı bulunabiliyor.
    bu arada aynı sitelerde sıfır nikon d300 de 1000 tlye satılıyor.Bu fiyata bunu alıp dslr ye geçmelimiyim
    Sizce bu makinelerden hangisini almalıyım önerebileceğiniz başka modllerde olabilir.
    Yardımlarınız için çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: anemon35

Arkadaşlar selamlar.....
    Çok kısa sürede bir karar verip makine almak istiyorum.Amatörlükten yarı profosyonelliğe geçmek istiyorum dolayısıyla en iyi kompakt makineyi istiyorum.Yaklaşık 800-1000 civarı bir bütçem var. Dolayısıyla sahibnden veya gg dan başka pek seçeneğim yok. Sizce hangi makineyi almalıyım iki makinede 700 civarı bulunabiliyor.
    bu arada aynı sitelerde sıfır nikon d300 de 1000 tlye satılıyor.Bu fiyata bunu alıp dslr ye geçmelimiyim
    Sizce bu makinelerden hangisini almalıyım önerebileceğiniz başka modllerde olabilir.
    Yardımlarınız için çok teşekkürler.

d300 fake olmasın bu arada arkadşaın verdiği linki incele daha önce benzer başlık açılmış ve yeterince cevap var zaten..

• Çok saolun ilgili linki incelemeye başlıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.