Şimdi Ara

G1 Gizli Soru (Acil Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna giriş şifremi değiştirmek istiyorum.. g1 den gizli sorumu yanıtlıyorum ama cevap yanlış :S.. Doğru oldugundan eminim çünkü kağıda yazmıştım.. 3 gizli sorum var ama değiştirirken sadece birini soruyor..

Diğer Sorularımı sorması için ne yapabilirim? Ticket atmayı düşünüyorum, konuyu araştırdım son 6 ayda aldıgımz Kesn ler gerekiyormuş ama ben alışveriş yapmadım son 6 ayda.. yarın pre alsam onun kesn kodunu yollasam olur mu??

• yalnız bir bilgi daha: gizli soru kısmına Knight ın gizli sorusunu yazacaksak eğer onda alt tire "_" var bu yüzden kabul etmiyor olabilir mi?
  • beyler lütfen çok acil yarın sabah gitcem pre almaya.. Kesin biri yaşamıştır bu sorunu bi el atsın pre almadan çözülüor mu ??...
  • Premium Aldım G1 Gizli sorumu değiştirmek için göndermem gereken ticket hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
  • http://img166.imageshack.us/my.php?image=ticketbx2.png

Bari biri şu boşluklara sırayla ne yazmam gerektiğini söylesin :S Question and Answer kısmına gizli sorumu mu yazcam?? Az çok ingilizcem var sadece nereye ne gelmesi gerektiğini söyleseniz yeterli...
  • oraya kesn kodunu yazacan ticket kısmında yeni gizli sorunu felan belirleyecen işte
  • question and answer kısmına mı belirleyecem yoksa description kısmında mı açıklayacam?
  • Az çok ingilizcem var diyorsun orda 1 yerde senden kesn kodu istiyor bi yerde de gizli sorun ne olsun ve cevabı ne olsun diyor altınada fazladan bi açıklaman varsa onu yazacan.
  • tmm saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.