Şimdi Ara

G2020 En uygun ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba beyler sistem tercihlerimdeki bir kendim topladığım pc ye sahibim.İşlemci olarak G2020 kullanıyorum ve artık Sapphire HD7770 beni tatmin etmemeye başladı.Bana G2020 nin darboğaz yapmayacağı ve HD7770'den daha iyi bir ekran kartı önerirmisiniz?

Bütçem 200-350(+-20-30 oynayabilir)tl.
    şimdiden öneren önermeyen herkeze teşekkürler.

Edit: PSU yazmayı unutmuşum 400W Everest psum var kasayla birlikte aldım 24.2A veriyor +12V dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SofraBezineYapısanPirinç -- 15 Ekim 2014; 14:30:01 >

• HD 7770 gayet iyi bi ekran kartı aslında işlemcine göre. Daha yüksek bir ekran kartını daha yüksek bir işlemciyle kullanmalısın.
    Yine de GTX 560'ı bi araştır derim.
     G2020 En uygun ekran kartı
  • bu durumda sifir istiyorsan 260x uygun olur 322 lira vatanda sapphire marka.yalniz o karti q8400'de bir arkadas aldi overclock yapmak zorunda kaldi overclock ile aran yoksa ya da islemci iyi oc olmuyorsa bence hic degistirme 7770'i cunku 260x denilen kart da aslinda 7790 modelinin isim degistirmisi yani pek farkini goremezsin.eger oyunlardan memnun degilsen sorun kartta degil bence islemciye oc yap faydasini gorecek misin?anakartin destekledigi bir i5 alirsan ikinci el uygun temiz bence daha iyi olur kart degistirmekten.
  • Max kart takili zaten i5 3470 kovala ikinci el sonra bakarsn vga ua

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar oc konusunda bayağı iyiyim ama saolsun psu sıkıntı cıkarıcak gibi o yüzden yeni psu + işlemci bakayım o zaman everestin beni idare etmeyeceğininde farkındayım zaten hepinize yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.