Şimdi Ara

GALATASARAY UNI Mİ SEÇMELIYIM YOKSA YILDIZ TEKNIK UNI MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bölüm bilgisayar müh. iki üniversiteye de yatay geçiş yapabiliyorum sizin fikirleriniz nelerdir merak ediyorum? Eğer gs ye gidersem 1 sene hazirlik fransizca okumam lazim . Yildizda hazirligi atladim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jharlequin -- 4 Eylül 2016; 18:11:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatasaray

• Başlıktan gs 4 yıldız anlayanlar like

• Başlık Kur'an satan çocuk gibi maşallah

• Başlığı düzelttim Evet fikirleriniz benim icin onemli

• bölüm ne ?
  • Bilgisayar Mühendisliği

• jharlequin kullanıcısına yanıt
    aslında pek bir farkı yok bölümün zaten iyi iki üniversitede de iyi , fransızca ile uğraşırım diyor isen galatasaray daha şık durur
  • Galatasarayı seç keyfine bak
  • Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama ben zaten 1 sene mezuna kalip tekrar hazirlandim sonra 1 sene de tipta okudum ve orayi biraktim simdi yatay gecisle sevdigim meslegi yapmak icin bilgisayar muhendisligine gecmek istiyorum fakat bu gsudeki hazirlik okuma olayi bana 1 yil daha kaybettireceginden cok buyuk ikilemdeyim fransizca tabiki iyi olur ama bir de boyle bir olay var

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Galatasarayı seç keyfine bak

Hocam yukarda bahsettigim gibi 2 sene kaybim var zaten ama gsu bir sene daha kaybetmeye degecek bir uni midir sizce?

• Ben bu sene kayip olaylarina pek takilmam genelde ama senin zaten iki sene olmus bi de fransizca hazirlikla 3 seneye cikmasin. Yildiz egitim olarak da daha iyidir bilgisayarda.olanaklar acisindan da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Belfort -- 4 Eylül 2016; 18:34:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.