Şimdi Ara

Galaxy s2 bu saatten sonra alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam yurtdışında çalışıyor.Arabistan'da kendisi dediğim gibi s2 alıcam dedi.Bende biraz tereddütte kaldım.Galaxy note var dedim.Ancak bakmadı bile çok büyük diyor.2 tane alıcak bi bana bi de kendine ama 3 ay sonra buraya gelecek.Şimdi telefon yaklaşık 1 sene önce çıktı.Benim tereddüttümde burda ya samsung desteği çekerse ne olucak.Özellikleri on numara ama ne bileyim gene tereddütle yaklaşıyorum bu telefona,bu saatten sonra alınması bana biraz saçma geliyor.1.2 ghz çift çekirdek işlemci falan on numara ama dediğim gibi bir tereddüt var içimde sizce alınır mı?

• bence S2 yi kendine NOT uda sana alsın?üstelik samsung desteğini çekmez .neden ? dersen bence android 4 güncellemesi yeni çıkacak o yüzden destek vermek zorunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

bence S2 yi kendine NOT uda sana alsın?üstelik samsung desteğini çekmez .neden ? dersen bence android 4 güncellemesi yeni çıkacak o yüzden destek vermek zorunda..

Anlamıyor ki arada fiyat farkı varmış.

Ne bileyim insanda tereddüt oluyor ne de olsa yaklaşık 1 sene önce çıkmış bir telefon yani.
  • Bana ikisini aynı fiyata sunsalar, s2 derim.Onun bile boyutu bana aşırı geliyor.Android 4.0 yolda zaten bekle al s2'yi derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ikisi de telefondan çok tablet pc gibi ele avuca sığacak büyüklükte cihaz değiller. eğer telefon olarak kullanacaksanız başka bir cihaz düşünün derim gerçekten görünüm olarak bir telefondan çok büyükler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spärtän

Bana ikisini aynı fiyata sunsalar, s2 derim.Onun bile boyutu bana aşırı geliyor.Android 4.0 yolda zaten bekle al s2'yi derim ben.

S2 bile büyük ki, Note ne avuca ne cebe sığar. Çok güzel bir cihaz olabilir ama o takozu kulağıma tutup konuşmam

DrAgon_54@

Adam demek ki S2 ye kadar bütçe ayırabiliyor, sen de gurbette çalışan babanı anlamaya çalış. S2 de gayet güzel ve şu an güncel bir telefon, alacağı ICS ile uzun süre güncelliğini koruyacak. Note olsa ne olur, ekstranın ektrası ne yapıyorsunuz bu telefonlarla? Teknoloji karşımıza hergün yeni birşeyler çıkarıyor. Bir bakmışsın 3-5 ay sonra S3 veya Note 2 çıkmış.. Bunun sonu yok ki. Bence şansını zorlama, S2 den de olmayasın.

• Temmuz gibi galaxy s3 çıkacak imkan varsa onu bekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

her ikisi de telefondan çok tablet pc gibi ele avuca sığacak büyüklükte cihaz değiller. eğer telefon olarak kullanacaksanız başka bir cihaz düşünün derim gerçekten görünüm olarak bir telefondan çok büyükler

kendisi acaba telefon olarak ne kullanıyor..1100 kullanıyosan bişe demicem
    ama bunun haricinde bişe kullanıyosan yorum yazma arkadaş
  • Bunu bende düşündüm ve kendi yanıtımı verdim.
    Galaxy Note kesinlikle S2'den üstün olarak görünerek alınacak bir telefon değildir.
    Aralarında segment farkı vardır. Biri telefondur diğeri yarı tablet - yarı telefondur.
    İlk önce neye ihtiyacın olduğunu iyi ayırt etmen gerekir.

Bana kalırsa 4.3" ekran büyüklüğü bir telefon için olabilecek en fazla büyüklüktür.
    S3 eğer daha büyük gelirse hiç düşünmeden yine S2 alırım.

Neden mi?
    Çünkü android telefonlarda en önemli şeylerden biri ram. Bir çok yüklenen program daha açılmadan ramde yer tutuyor. GS 2'nin 1GB ram'i bunun için fazlasıyla yeterlidir.

İşlemci gücüne gelirsek. Çoğu insan telefonun işlemcisini kısıyor. Halen 1Ghz tek çekirdek kullanan telefonlar bile donmadan herşeyi şakır şakır oynatıyorsa işlemci gücü multi tasking olayına abanmadıkça rahatlıkla 4-5 sene idare edicek cinsten.

Benim görüşlerim bunlar. İyi donanım herkes ister ama donanım canavarlığı yapmayada gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: pugulli61

quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

her ikisi de telefondan çok tablet pc gibi ele avuca sığacak büyüklükte cihaz değiller. eğer telefon olarak kullanacaksanız başka bir cihaz düşünün derim gerçekten görünüm olarak bir telefondan çok büyükler

kendisi acaba telefon olarak ne kullanıyor..1100 kullanıyosan bişe demicem
    ama bunun haricinde bişe kullanıyosan yorum yazma arkadaş

Arkadaşım yorumumu sana sorup izin alıp yazacak değilim herkesin saygı kuralları çerçevesinde hakaret etmeden doğru bildiğini söyleme ve ifade etme özgürlüğü vardır. Katılırsın ya da katılmazsın ben kendi fikrimi söyledim her iki telefonda telefondan çok tablet pc görünümünde ve boyut olarak bana göre çok büyükler çok merak ettiğin sorunun da cevabını veriyim şu an Nokia 5800 kullanıyorum yakın zamanda 10 güne kadar da Nokia N8 gelecek onu kullanacağım benim öncelikli ihtiyacım telefon, eğer tablet pc olsaydı onlardan bir tane alırdım.

• Saat Olmuş 00.00 en azından sabahı bekle.
    Bu saatte zor alırsın bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.