Şimdi Ara

galaxy sl acıl yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar lutfen yardım edın gece gece kafayı yıcem yoksa galaxy sl ım var. hıc root fln yapmadım gercı anlamıorm ıcındekı kendı ısletım sıstemı bıde kıesten guncellemesını yaptım yanı telefon alındıgı gıbı .androıd marketten bı program ındırdım programa gıremeden tel kafayı yedı ana ekrana donmuyor

uygulama ana sayfa (işlem com.sec.android.app.twlauncher) beklenmedık bir şekilde sonlandı.tekrar deneyın. yazıyor onun altındada kapatmaya zorla dıyor basıyorum olmuyor gene aynı hata cıkıyor. pılı cıkardım taktım olmadı format atmaya calıstım atamıyorum
    ana ekrana donmedıgım ıcın arama yapamıyorum ama bıraz ugrasarak *2767*3855# yı aradım hard format atıyım dıye olmadı ussd kodu calısıyor dıyor reddedıyor ınternette baska bısı buldum formatla ılgılı ses acma home bıde tel kapama tusuna basılı tut dıyor basılı tutuyor ordakı ekranda gelmıyor bana bırı yardım etsın lutfen delırıcem yoksa :((

• arkadaslar hallettım aynı sorunu yasıyan arkadasa seve seve yardım etmeye hazırım pmden ulasabılır
  • galaxy ace'dede ayni sorun var
  • nasıl hallettiniz buraya yazarmsınız.
  • Ne insanlarsınız pm yerine anlık sorunu nasıl çözdüğünüzü yazsanızya sanki!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.