Şimdi Ara

Gamepad tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hassas tetikleri, titreşimi olan; analogları fazla sert olmayan bir gamepad arıyorum. Bütçem yaklaşık 75 lira civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xNightStalker

Hassas tetikleri, titreşimi olan; analogları fazla sert olmayan bir gamepad arıyorum. Bütçem yaklaşık 75 lira civarı.

tam o ayarda bir gamepad yok fakat triggirleri sert olan f710 var tuşlarında sorun çıkabiliyor tetiklerde forumda da görmüştüm 1 arkadaşta bende de olmuştu xbox 360 gamepad onunda analoğu sert alabileceğin gamepad razer onza ama fiyatı 140 tl civarı bütcen yetmiyor logitech f510 tavsiye ediyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin Miley

quote:

Orijinalden alıntı: xNightStalker

Hassas tetikleri, titreşimi olan; analogları fazla sert olmayan bir gamepad arıyorum. Bütçem yaklaşık 75 lira civarı.

tam o ayarda bir gamepad yok fakat triggirleri sert olan f710 var tuşlarında sorun çıkabiliyor tetiklerde forumda da görmüştüm 1 arkadaşta bende de olmuştu xbox 360 gamepad onunda analoğu sert alabileceğin gamepad razer onza ama fiyatı 140 tl civarı bütcen yetmiyor logitech f510 tavsiye ediyorum sana

tam o ayarda bir gamepad yok dediğim bütçene uygun yani yanlış anlaşılmasın
  • Üstüne 5 lira bile ekleyemiyceksen f310 al. Eklerim diyosan f310. İndirime girdiğinde f710 lar 70 lira civarına düşüyor bi bekle istersen. Razer onza var muhteşem ama pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.