Şimdi Ara

gamersloot.net

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu siteden alisveris yapan oldu mu acaba ? fiyatları fena değil, olumlu bir yorum bulursam hemen cd-key lerimi alıp retail yolculuğuma başlamak istiyorum.

World of Warcraft EU Key + 30 days play (about 8.1 Euro) $11.10

Burning Crusade EU (7.95 Euro) KEY + DOWNLOAD

Wrath Of the Lich King EU key 20.5 Euro LOW PRICE! +Download $28.20

World of Warcraft EU: 60 Days Prepaid Gametime Card (approx. 19.99 Euro) $28.50

• bu arada paypal kullanan yerli satıcı göremediğim için yabancılardan almak zorundayım
  • gamerslootu kullandım hemde 3-4 defa.hiçbir problem çıkmadı.yanlız üye olup alışveriş yaptıktan sonra 1 kereliğine mahsus verdigin telefon numarasını arıyorlar ve onay alıyorlar.
  • fiyatlar güzelmiş. Site hakkında bilgim yok. Ama paypal kullanan tüm sitelere güvenebilirsin. Paypal ile yapılan alışverişlerde 45 gün boyunca itiraz hakkın var. Eğer ürün bu süre içinde eline ulaşmaz veya sorunlu bir ürün gelirse ilk önce satıcı ile iletişime geçiyorsun. Eğer satıcı senin sorununu çözmezse paypala itirazını yapıp para iadesi alabilirsin.
  • başlamadan önce birkaç sorum olucak cevaplarsanız sevinirm.

- kredi kartı bilgilerimi vermeden ilk wow paketinin cd-key ini girsem 1 ay + 10 gün bedava hakkımı kullanabilir miyim ?
    - 60 olduktan sonra tbc paketi + 2 aylık pre paid yüklesem yine kredi kartı olmadan 70'e kadar gidebilirmiyim, aynı şekilde bu 2 aylık pre paid ile eğer başarabilirsem 80'e kadar gidebilir miyim kart bilgileri vermeden ?
    - bu 2 yalık pre paid dolduktan sonra yine 2 aylık pre paid yuklesem hesabım dondurulmadan devam edebilir miyim ?
  • birde, şuanda bende 3.3.2 wow yüklü private serverda oynuyorum, bu client ile giriş paketini oynayabilir miyim yoksa özel olarak sadece giriş paketi olan wow mu yüklemeliyim ?
  • çok soru soruyorum ama kafamda soru işareti kalmasın,
    https://eu.battle.net/account/management/ burdan bie hesap oluşturdum ve 10 günlük trial ekledim, birde wow account merge seçeneği var o beni ilgilendirmiyor sanırım ?
  • trial account ile başlarsan kredi kartı istemez.

wow account merge olayı accoutu battlenet ile birleştirmek için.

private serverda oynadığın wow değiştirmene gerek yok. hatta wotlk sende olmasa bile pcde yüklemenin bir sakıncası yok.

trial account ac. sonra upgrade diyerek ilk wow cd keyini gir.

60 oldutan sonrada tbcyi ekleyebilirsin. 70 den sonrada wotlk. hepsini birden eklemen gerekmiyor. bende prepaid alarak oynuyorum. şu ana kadar hiç kart bilmi vermedim istemedide. Yalnız trial açmadan kayıt olmak istersen kredikartını soruyor.

iyi eğlenceler.
  • aldım ilk paketi sorunsuz bir şekilde trial client ile oynuyorum,
     gamersloot.net

bu hatayı alıyorum 3 saat oldu giremedim hala normal client ile, bendeki wotlk enUS olduğu için sanırım bu hatayı veriyo
  • hımm.

wow account merge seçeneği ile wow accountunu battle.nete merge etmen gerektiğini söylüyor. Yeni kayıt olan accountlar otomatik battla nete merge olmuyor mu?
  • evet sorun enUS client ten kaynaklanıyormuş, enGB yükledim sorun kalmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.